Zlatarska gradonačelnica Jasenka Auguštan-Pentek nominirana za Ženu godine!
Prestižnu titulu dodjeljuje časopis Zaposlena
I ove godine časopis 'Zaposlena' održava izbor za Ženu godine. Kroz taj projekt, predstavlja žene koje su svojim radom posebno obilježile protekle godine.
Biraju ženu koja je u protekloj godini postigla profesionalno značajan uspjeh, zatim u medijima promovirala ženska prava kroz vlastitu profesiju, te nastojala utrti put svojim mlađim kolegicama. To su žene koje se obično nalaze i na stranicama tog časopisa, a sve u svrhu poboljšanja medijskog tretmana žena i otklanjanja stereotipnih uloga koje se najčešće ženama nepravedno dodijeljuju.
Među nominiranima je i zlatarska gradonačelnica Jasenka Auguštan-Pentek koja je prva gradonačelnica u povijesti tog grada.
-Počašćena sam i sretna što sam nominirana za Ženu godine za 2019. Zahvaljujem časopisu Zaposlena što su prepoznali moj gradonačelnički rad u Zlataru uspješnim i vrijednim nominacije. Biti u društvu žena koje svojim obrazovanjem, karijerom, profesionalnim rezultatima i stavom svakim danom pridonose boljem društvu i pomiču granice definicije uspjeha za mene je velika čast i odgovornost. Ova nominacija obvezuje me da i dalje nastavim raditi jednakim entuzijazmom i energijom i da postavim nove ciljeve za buduće projekte u mojem gradu, za moje sugrađane i za moju stranku - rekla je Auguštan-Pentek. - Posebna mi je čast što je po prvi puta nominirana žena iz Zagorja, što sam se našla u krugu žena iz cijele Hrvatske, koje nisu nominirane sam u kategoeiji politike već iz raznih polja - dodala je.
Uz nju nominirane su poznata hrvatska voditeljica i urednica istraživačke emisije „Provjereno“ NOVA TV Ivona Paradžiković, doktorica Ana Barić te PR stručnjakinja Nina Išek Međugorac.
Tko je pobjednica, znati će se na svečanosti 16. srpnja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Četiri brzorastuće vrste povrća: Posadite sada i jedite već za 30 dana
Teška ozljeda u Konjščini. Na terenu bila i hitna
Čokoladna glazura koja se ne raspukne pri rezanju: Samo jedna žlica ovog sastojka daje savršen sjaj
Veliki požar, vatra zahvatila autobuse, vatrogasci na terenu
Više od 850.000 Hrvata uskoro će dobiti novac na svoj račun
TUŽNA VIJEST: Preminuo osnivač i dugogodišnji predsjednik zagorskog Oldtimer kluba
Pijani 28-godišnjak uzrokovao prometnu: Četiri osobe završile u OB Zabok
U prometnoj nesreći teško ozlijeđen 16-godišnjak
Odlične Zabočanke slavile u derbiju i potvrdile naslov viceprvakinja
U 11 kategorija nastavlja s pobjedama
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
