Započela sanacija klizišta u Vinogradskoj ulici
Radovi na sanaciji klizišta izvode se na način da se zatvara promet u dijelu Vinogradske ulice radnim danom od 6 do 16 sati
Prošlog su ponedjeljka započeli radovi na sanaciji klizišta u zlatarskoj Vinogradskoj ulici. Tijekom radova na snazi će biti posebna regulacija prometa.
Trak širine 2,75 m
Tako će se radovi na sanaciji klizišta izvoditi na način da se zatvara promet u dijelu Vinogradske ulice radnim danom od 6 do 16 sati, kažu u Gradu Zlataru. U tom periodu promet će se regulirati obilaznim pravcem kroz Ulicu Milivoja Stančića sukladno Elaboratu privremene regulacije prometa, oznaka VZ - 08/19. Za vrijeme slobodnog prometovanja kroz Vinogradsku ulicu bit će omogućen prolaz kroz slobodni prometni trak minimalne širine 2,75 m. Za vrijeme trajanja radova biti će postavljena privremena vertikalna prometna signalizacija te se iz Grada Zlatara apeliraju na građane da je poštuju.
Rok za završetak 15. studeni
Projektom će se sanirati klizna ploha u dužini oko 50 m, koja zahvaća postojeću kolničku konstrukciju te pokos uz sjeverni rub prometnice. U zoni radova izvest će se potporni zid, obnoviti kolnička konstrukcija, izvesti odvodnja i urediti površine izložene eroziji. Izvođač radova je poduzeće Vodoprivreda Zagorje d.o.o., a ugovorena vrijednost radova 778.327,32 kuna s PDV - om. Sanaciju ovog klizišta sufinanciraju Hrvatske vode sa 60%, dok je ostatak osiguran u Proračunu Grada Zlatara. Rok za završetak radova je 15. studenog 2019. godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Objavljena prognoza za zimu! Hladni udar donosi veće količine snijega. Evo što nas sve očekuje
[FOTO] Premijer Plenković stigao na sud u Zlatar na suđenje
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
U Zagorju rođeno 18 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
KAOS U ZAGORJU: Istukao policajce pa pobjegao autom. Dok je bježao, izazvao sudar i oštetio više vozila
Nastavlja se 1. zagorska nogometna lige. Evo gdje se igra veliki derbi
FILMSKE SCENE U ZAGORJU: Napao policajce, bježao automobilom i skrivio prometnu nesreću
Planinarski duh ponovno živi na Cesargradu – rekreativna manifestacija uz grah i dobro raspoloženje
STRAVA: U požaru kuće poginuo muškarac
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
