Zagorska blogerica svojim Harley-Davidsonom proputovala je dosta svijeta
Mjesec hrvatske knjige obilježava se od 15. listopada do 15. studenoga, a u zlatarskoj Gradskoj knjižnici i čitaonici počeo je dan poslije, predavanjem novinarke, putnice i pustolovke, Riane Petanjek. Autorica triju čitljivih i zanimljivih putopisnih knjiga (Do kraja svijeta i natrag, Slane banane i U sjevernom filmu) povela je Zlatarščane na svoje zimsko putovanje Kanadom i ljetnom Norveškom.
Publika je pokazala zanimanje za gostovanje zagorske blogerice koja je svojim Harley-Davidsonom proputovala dosta svijeta. Zanimljivom prezentacijom približila je posjetiteljima predavanja život u kanadskim gradovima, a posebnu pozornost pobudilo je njezino putovanje Aljaskom. Slijedila je kraća šetnja Norveškom, posebice Oslom.
Nije to jedini sadržaj kojim se u Gradskoj knjižnici obilježava Mjesec hrvatske knjige. Slijedi radionica o čarobnom svijetu minerala i kristala, u suradnji s lepoglavskom udrugom „Ahat“. „Štefekovi cajti“ naziv je predstavljanja slikovnice Josipe Kocman Grošinić. Knjižničarke putuju, dočekuju i pričaju također je jedan od sadržaja, a u završnici Mjeseca hrvatske knjige najavljen je program „Haiku i gitara“ u izvedbi Josipa Kuharića Kastra.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kuharica otkrila tajnu: Kad kuhate šunku, obavezno dodajte ovo i bit će bolja nego ikad
Ljudi koji su rođeni u ovom horoskopskom znaku neka odmah uplate srećku — kupat će se u novcu do kraja godine!
Ozbiljno upozorenje liječnika Hitne: Odmah nam se javite ako dobijete neki od ovih 5 simptoma
Tri znaka horoskopa dobivaju neočekivanu uskrsnicu - najavljuju astrolozi
Uvodi se socijalna kartica, novac se neće moći trošiti na alkohol i cigarete. Oglasio se ministar!
Uručeni ugovori o zakupu prava lova za 28 lovišta u Zagorju
Općina Lobor poziva mještane na prijavu šteta nastalih nakon olujnog nevremena
Tužna vijest: Preminuo poznati novinar
Kazališna subota za pamćenje: Loborci briljirali na 31. smotri
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Što je obnova prirode?
