Vozio s nepripadajućim registarskim tablicama i napuhao 2,18 promila
38-godišnjaku slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Zlataru i optužni prijedlog Prekršajnom sudu
U ponedjeljak 14. kolovoza u Svetom Križu Začretju, policijski službenici Postaje prometne policije Krapina zaustavili su osobni automobil s nepripadajućim registarskim tablicama, kojim je upravljao 38-godišnji hrvatski državljanin pod utjecajem alkohola (2,18 g/kg) te s nevažećom prometnom dozvolom za vozilo.
Zbog osnova sumnje u počinjenje kaznenog djela krivotvorenja isprave protiv 38-godišnjeg vozača slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Zlataru te optužni prijedlog nadležnom Prekršajnom sudu zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama i iz Zakona o obveznim osiguranjima u prometu.
Kako bi alkoholiziranom vozaču onemogućili daljnje upravljanje vozilom, čime bi postojala opasnost od daljnjeg ugrožavanja prometa, policijski službenici su ga doveli u namjenske prostorije policijske postaje na zadržavanje do prestanka djelovanja opojnog sredstva-alkohola.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
Dva zagorska derbija
STRAŠNO DOBRA ZABAVA: Pripremite kostime i dođite na najotkačeniji Halloween party u Zagorju!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
