Valentinovo u Zlataru: Neobična ljubav na dar
Premda je Valentinovo bilo u utorak, 14. veljače, Zlatarščani su ga obilježili u nedjelju i to u Galeriji izvorne umjetnosti. Ne likovnom izložbom, nego koktel programom nazvanim „Ljubav na dar“, što ga je pripremio i izveo KPD Zlatarjeve.
Desetak članica Ženske vokalne skupine DORA, pod vodstvom Jasminke Krušelj, pjevalo je odabrane pjesme s ljubavnom tematikom, od „Vjeruj u ljubav“ do „Moja posljednja i prva ljubavi“, učenici Srednje škole Zlatar Lana Dlesk, Jelena Skozrit i Nikola Jajić, pod mentorstvom prof. Kristine Belko Krsnik, kazivali su odabrane prigodne stihove, a i orkestar pod vodstvom Borisa Brežnjaka efektno je iskoristio „svojih pet minuta“. Galerijski zidovi, umjesto slikama, bili su ukrašeni uokvirenim tekstovima i stihovima s ljubavnom temom članova „Zlatarjeva“. Uistinu, neobična ljubav na dar. Ali i spoznaja kako udruge svojom aktivnošću obogaćuju društveni život u manjim sredinama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velike novosti za Zagorce: Uvodi se besplatan prijevoz! Evo tko ima pravo
Užas u Zagorju: Ustrijelio susjedu mačku pa ga zvao na rakiju
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Još ništa od proljeća: U Zagorju moguć i snijeg - najavljuje prognostičar Božarov
Zagorec Fabijan postao hrvatska zvijezda: 'Radil sam kak mi se reklo i zabil sam'
Tuheljski vinogradari potvrdili kvalitetu: dodijeljeno 7 zlatnih odličja na ocjenjivanju vina
[FOTO] Teška nesreća: Vatrogasci morali rezati vozilo kako bi izvukli unesrećene
Tragedija u Međimurju: HGSS i policija pronašli nestalu osobu mrtvu
Poskupjela struja, Vlada ograničila cijene do kraja rujna 2026.
Zagorska policija poslala hitno upozorenje: Kazne i do 10.610 eura!
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
