PREKRASNA PRIČA IZ ZLATARA: Tjedan radosti i prijateljstva bio je pun pogodak!
Društvo Naša djeca Zlatar s ponosom je provelo prvi dječji kamp zahvaljujući sredstvima dobivenim na natječaju Krapinsko-zagorske županije. Tjedan radosti i prijateljstva kako su ga simbolično nazvali zaista je bio pun pogodak!
Dvadesetero djece u pratnji voditelja prošlo je kroz nezaboravnu tjednu avanturu, učeći i družeći se kroz raznovrsne i bogate sadržaje. Svako jutro započeto je sportskim duhom treninzima tenisa sa stručnim trenerima ŠTK Zlatar, a zatim su uslijedile tematske radionice.
Postali su povijesni detektivi, izrađivali vlastite grbove s kustosicom Josipom Pavlović Požgaj, izražavali se na kreativnim radionicama s Ljiljanom Cvetko, zakoračili u svijet glume s Denisom Bosakom, sudjelovali u Actibound igrama koje je vodio obrt Intera Jasna Polanović, te su se okušali u temama budućnosti umjetne inteligencije i stvaranju vlastite pjesme!
Šećer na kraju bilo je prvo planinarenje i noćenje u šatorima za većinu njih. Kamperska noć pod zvijezdama na Majeru u prirodi, stvorila je zajednička sjećanja koja će trajati cijeli život. Avanturu je vodila predsjednica Društva, Anita Habazin, koja je istaknula koliko je ponosno na svako dijete, jer su kroz tjedan dana pokazali odličan timski duh, hrabrost, kreativnost i veliko srce.
- Zahvaljujemo svim suradnicima, roditeljima i partnerima koji su pomogli u realizaciji ove prekrasne priče. Vidimo se i sljedeće godine još jači, još veseliji je još više radosti – poručili su iz DND-a Zlatar!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Užas u Zagorju: Ustrijelio susjedu mačku pa ga zvao na rakiju
Još ništa od proljeća: U Zagorju moguć i snijeg - najavljuje prognostičar Božarov
Zagorec Fabijan postao hrvatska zvijezda: 'Radil sam kak mi se reklo i zabil sam'
Ljekarne KZŽ: Otvara se moderna ljekrana u Zaboku s robotiziranim skladištem
Velike novosti za Zagorce: Uvodi se besplatan prijevoz! Evo tko ima pravo
Najbolji početak travnja imaju ova 4 znaka: Mjesec u Vagi donosi im 2. travnja blagoslov i prijeko potrebnu ravnotežu
Poskupljuje gorivo? Objavljena procjena novih cijena bez intervencije vlade
Detalji tragedije: Ubio izvanbračnu suprugu, on završio u bolnici
[FOTOGALERIJA] Iz mirnog Zagorja na najteža ratišta - Baruni obilježili 35 godina: 'Vi ste istinski heroji'
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
