Nalet automobila na biciklistu
U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede zadobio je vozač bicikla koji je vozilom Hitne medicinske pomoći prevezen u Opću bolnicu Zabok.
U srijedu, 31. listopada 2012. godine u 19.20 sati u Zlataru, dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozljede.
Do prometne nesreće došlo je kada je 31-godišnja hrvatska državljanka upravljajući osobnim automobilom nepropisno skrenula ulijevo, čime je oduzela prednost prolaska biciklu koji se kretao iz suprotnog smjera i zadržavao smjer kretanja, a kojim je upravljao 54-godišnji hrvatski državljanin. Tom prilikom došlo je do naleta prednjeg lijevog dijela osobnog automobila i bicikl, te je vozač bicikla pao na kolnik.
U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede zadobio je vozač bicikla koji je vozilom Hitne medicinske pomoći prevezen u Opću bolnicu Zabok.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
Ovi horoskopski znakovi nemaju autoritet. Nitko ih ne sluša
Opozvan proizvod zbog opasne bakterije: Ne jedite ovu kobasicu
Prijetio smrću saborskoj zastupnici
'Zaboravi poslove u Hrvatskoj, tu ekipa radi za 1.000 eura do penzije, a ovdje ide preko 4.000 bez stresa!'
Stipendije za krapinske učenike i studente: 'Ulaganje u mlade nije trošak, već najvrjednija investicija'
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
