KRENULI RADOVI: Kat Pastoralnog centra prenamijenit će se u dječji vrtić
Krenuli su radovi na uređenju odnosno prenamjeni kata Pastoralnog centra u Zlataru u prostor za dječji vrtić. Izvođač radova je Holz konstrukt, a investitor Grad Zlatar.
– To nam je jako važno budući da moramo iseliti 54 djece iz starog dijela Dječjeg vrtića u Zlataru – kaže gradonačelnica. Podsjetimo, tamo će se rušiti stari dio vrtića i graditi novi objekt. – Za taj dio traje javna nabava, ponude su na pregledu i uskoro bi se trebala donijeti odluka. Nadam se da će biti sve u redu i da neće trebati ponavljati natječaj – kaže Jasenka Auguštan – Pentek.
Mjesta za zlatarsku djecu bit će potrebno još, pa će se graditi i Područni dječji vrtić, koji će biti smješten u Sajmišnoj ulici, za što je u ožujku potpisan ugovor o dodjeli 1,2 milijuna eura za izgradnju, što su sredstva dobivena iz programa Nacionalnog plana oporavka i otpornosti. – Čeka se procedura s 'posebnim uvjetima', da se projekt može završiti u cijelosti i da krenemo u dobivanje građevinske dozvole, a potom i javnu nabavu – kaže gradonačelnica. Kada se sve to završi, roditelji s područja Zlatara više neće imati problema s upisom djece u vrtić i bit će osigurano dovoljno mjesta.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U Zagorju se proizvodi obuća vrhunske kvalitete i može se kupiti online
Ušla u dućan u Zaboku, uzela kozmetiku vrijednosti većoj od 1.500 eura i izašla bez plaćanja. I to nije sve
VREMENSKA PROGNOZA: Danas još sunčano, a onda promjena vremena
Nova SMS prijevara kruži Hrvatskom, kliknula na poruku i ostala bez tisuće eura
Stiže povrat poreza, evo gdje možete vidjeti koliko ćete dobiti
Kreće rekonstrukcija uništene ceste i izgradnja nogostupa u Martinečkoj ulici
Policija kazneno prijavila svećenika: 'Godinama spolno uznemiravao maloljetnika’
Potpisani ugovori: OŠ Bedekovčina u jednoj smjeni, nova dvorana za OŠ Konjščina
Od 10. travnja velika novost iz Hrvatske pošte
Inspekcija zatvorila dom za djecu u kojoj se dječak ugušio pizzom
Kako je Livio iz Marčane uklonio vlagu i plijesan u svom domu i apartmanu
15% popusta na sve redovne cijene u PEVEX-u
I-Vent – diskretno rješenje za vrhunsku kvalitetu zraka, uz 30% popusta na ventilaciju s rekuperacijom
Svi pričaju o ovoj zgradi koja se gradi u srcu Zagorja
