Grad Zlatar ponovno u blokadi, rješenje se ne nazire
Grad Zlatar od 1. kolovoza je ponovno u blokadi, a naznake o skorom rješenju ove situacije, u koju se vratio nakon nekol
Grad Zlatar od 1. kolovoza je ponovno u blokadi, a naznake o skorom rješenju ove situacije, u koju se vratio nakon nekoliko povoljnih mjeseci, ne naziru se. Račun grada blokiran je u ukupnom iznosu od 1.169,809 kuna, od toga je s računa prisilnom naplatom skinuto 389.519 kuna, te sada na naplatu čeka još 780.290 kuna.
Riječ je o dugovima po kreditu u Hypo banci, koja potražuje 379 tisuća i u Zagrebačkoj banci koja traži 401 tisuću kuna. No, ukupnim dugovima treba pribrojiti i potraživanja dobavljača kojima se, najvećim dijelom za investicijska ulaganja, i to za neka od prije pet godina, duguje oko 6 milijuna kuna.
Sve nade gradsko je vodstvo polagalo u reprogram kredita preko Hypo banke, no budući da to ni banka ni Ministarstvo financija nisu odobrili, Zlatar je ponovo u velikim problemima, javlja Radio Kaj
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sastojak za najbolji dinstani kiseli kupus ima svaka kuća, ali ne znaju svi ovaj trik. Dodajte malo i pirjajte po običaju
IZBIO POŽAR: Gori zgrada, vatrogasci na terenu
Vlak usmrtio muškarca! Identitet mu je trenutno nepoznat
Šokantno otkriće! Popularni keks pun otrova - provjerite imate li ga kod kuće
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Sudbina im konačno vraća dugove: Ova 3 znaka u 2026. živjet će bolje nego ikada
Herojska akcija kroz plamen: Specijalci spasili muškarca iz gorućeg stana, prebačen u bolnicu
ALARMANTNO STANJE: Bolest hara Hrvatskom. Učionice prazne, ljekarne i hitne prepune
Općina Lobor dodijelila 12 novčanih potpora roditeljima novorođenih mališana
Doktor osumnjičen da je godinama seksualno zlostavljao i drogirao maloljetnike ide u zatvor
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
