Dobro napreduju radovi na novoj zlatarskoj tržnici
U lipnju su krenuli radovi na novoj tržnici u Zlataru, a trajat će godinu dana. Radovi dobro napreduju, a izvodi ih Građevinski obrt Vodolim iz Donje Stubice. Vrijednost radova je 1.715.828,32 € s PDV-om i sufinanciraju se EU sredstvima, Program ruralnog razvoja, mjera 7.4.1.
Tradicija sajmovanja u Zlataru nastavljena je i za vrijeme radova, pa je sajam koji se održava utrokom preseljen na novu lokaciju, iza starog Autobusnog kolodovora.
Prethodni članak
Sljedeći članak
PROMETNA NESREĆA: Sudarila se 2 auta - ima ozlijeđenih
Grad Zabok i općine Sveti križ Začretje i Hum na Sutli kreću u modernizaciju i digitalnu transformaciju lokalne javne uprave
TUŽNA VIJEST: Preminuo autor pjesama koje su ostavile neizbrisiv trag u hrvatskoj glazbi
U 3.45 sjedio je na klupi, kraj njega je bila Glovo torba. Policajac: 'Upalio sam svjetiljku i vidjeli smo da ima...'
Vlasnici zemljišta moraju dati suglasnost - kreću radovi na vodotocima u Velikom Trgovišću i okolici
Pripazite kome vjerujete: Najveći manipulatori rađaju se u 3 znaka horoskopa
Porazi zagorskih ekipa
Sjajni Frozy Zabok „skinuo skalp“ lideru usred Zadra
Pijani redovnik u samostanu svećenicima prijetio smrću: 'Polomit ću ti kosti'
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
