Zlatarbistričke mažoretkinje ponovno državne prvakinje
Ogromno BRAVO za sve naše cure koje su i u najtežim vremenima pokazale volju, ustrajnost i želju za plesom, treniranjem i nastupanjem! Sav trud itekako se isplatio, kažu trenerice
Zlatarbistričke mažoretkinje natjecale su se na 36. Državnom turniru i Open Cup natjecanju održanom 5. lipnja, u organizaciji Saveza mažoretkinja i pom-pon timova Hrvatske. Natjecanje je održano u Zagrebu, a sudjelovalo je ukupno 19 timova iz Hrvatske i Slovenije.
Na natjecanju su sudjelovale sve članice Zlatarbistričkih mažoretkinja i kroz cjelodnevno natjecanje otplesale ukupno 17 koreografija koje su uvježbavale od jeseni. Mažoretkinje su u Zlatar Bistricu donijele medalje iz svih kategorija u kojima su nastupile- sveukupno 12 zlatnih, četiri srebrne i jedna brončana medalja te 9 titula državnih prvakinja!
Trenerice Mirela Horvatić, Laura Čehulić i Marcela Čehulić izuzetno su ponosne na sve cure i njihove nastupe: „Ogromno BRAVO za sve naše cure koje su i u najtežim vremenima pokazale volju, ustrajnost i želju za plesom, treniranjem i nastupanjem! Sav trud itekako se isplatio!“
Titule držanih prvakinja Zlatice su osvojile koreografijama solo štap djeca (Lucija Parlov), u kadetskom uzrastu: solo pompon kadeti (Ana Škvorc), mini formacija pom-pon kadeti 1, juniorke: defile pom-pon juniori, solo pom-pon juniori (Lana Dlesk), trio pom-pon juniori (Dorotea Borić, Lana Dlesk, Anja Krivak), mini formacija pom-pon juniori, i seniorke: trio pom-pon seniori (Laura Čehulić, Marcela Čehulić, Mirela Horvatić) i mini formacija pom-pon seniori. Uz navedeno na državnom turniru ostvarile sjajne uspjehe i srebrne medalje u kategorijama solo pom-pon djeca (Lucija Parlov), duo pom-pon kadeti (Leona Majcen, Iva Pezić), mini formacija štap kadeti i mini formacija mix kadeti. Također, kadeti su bili brončani u kategoriji mini formacija pom-pon 2. Na Open Cup natjecanju ponovno su osvojile zlatne medalje i to u kategorijama duo acrobatic junior (Dorotea Borić, Lana Dlesk), mini formacija mix juniori i mini formacija mix seniori.
Mažoretkinje zahvaljuju svima na velikoj podršci i čestitkama te nastavljaju dalje s treninzima i pripremama za svoj program Večeri Zlatarbistričkih mažoretkinja koji će se održati sredinom lipnja u Zlatar Bistrici. Na programu će izvoditi koreografije s državnog turnira tako da će svi stanovnici Zlatar Bistrice, ali i šire imati priliku uživo pogledati nastupe državnih prvakinja. Pozivaju sve da prate njihovu facebook stranicu gdje će imati objavljene sve detalje oko programa Večeri, ali i mogućnosti upisa u tim u mjesecu lipnju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
