Istječe rok: Zahtjevi za legalizaciju bespravnih građevina primaju se do 31. 12.
Ministarstvo poziva i one podnositelje koji do predviđenog roka neće imati svu potrebnu dokumentaciju za priložiti uz zahtjev da podnesu zahtjev u roku te ga dopune naknadno.
Ministarstvo poziva i one podnositelje koji do predviđenog roka neće imati svu potrebnu dokumentaciju za priložiti uz zahtjev da podnesu zahtjev u roku te ga dopune naknadno.
Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja podsjeća sve vlasnike bespravnih građevina za koje je izdano rješenje o uklanjanju građevinske inspekcije do 4. kolovoza 2012. da je krajnji rok za podnošenje zahtjeva za legalizaciju za te građevine 31. prosinca 2012. i nakon proteka toga roka zahtjevi se više neće moći podnositi.
Ministarstvo poziva i one podnositelje koji do predviđenog roka neće imati svu potrebnu dokumentaciju za priložiti uz zahtjev da podnesu zahtjev u roku te ga dopune naknadno. Takvi će podnositelji dobiti rok za dopunjavanje zahtjeva.
Rok za podnošenje zahtjeva za legalizaciju nezakonitih građevina za koje nije doneseno rješenje građevinske inspekcije istječe 30. lipnja 2013.
Podsjetimo, na području Krapinsko-zagorske županije izdana su 402 rješenja o uklanjanju bespravno izgrađenih objekata, mnogi Zagorci posjeduju bespravno izgrađene objekte, a velik dio tih ilegalnih objekata otpada upravo na one našim ljudima najvrednije – klijeti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Hoće li i u Zagorju biti snijega, otkriva Kristijan Božarov
Novac će sjesti na račune tisuća građana, neki mogu računati i na 1700 eura
Privremeno se zatvara cesta za sav promet, nema alternativnog pravca
Uvijek kada pripremate pire krumpir dodajte jedan sastojak – bit će mnogo ukusniji i bez ijedne grudice.
Stravičan napad: Muškarac (41) oštrim predmetom pokušao usmrtiti mladića (22)
Ova 3 horoskopska znaka konačno su u milosti Boga - Pred njima je život pun novčanih prilika
Zabok nadigrao Alkar za trinaesto slavlje u sezoni
PROMETNA NESREĆA: Sudarila su se dva auta, oštećen i semafor
Proslavljeno godišnje župno klanjanje i blagdan sv. Valentina
Zlatarski penzići ne propuštaju Valentinovo
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
