Zabočanin Vito Domić odličan drugi na Kadetskom prvenstvu u ubrzanom šahu
Vitin rezultat je posebno spektakularan jer je izboren u najbrojnijoj (39 igrača) i najžešćoj (čak je osam igrača sa 6.0 i više bodova iz 9 kola) kategoriji do 10 godina za dječake
Na Kadetskom prvenstvu Hrvatske u ubrzanom šahu Zabočanin Vito Domić osvojio je spektakularno 2. mjesto u kategoriji do 10 godina.
Vitin rezultat je posebno spektakularan jer je izboren u najbrojnijoj (39 igrača) i najžešćoj (čak je osam igrača sa 6.0 i više bodova iz 9 kola) kategoriji do 10 godina za dječake. Pored samog rezultata, spektakularan je bio i razvoj događaja u kojemu se Vito iz emocionalno zahtjevnog stanja (samo 1 bod iz prva 3 kola) vratio u turnir i ostvario nevjerojatan niz od šest uzastopnih pobjeda.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Hrvatska pošta ima važnu obavijest za građane: 'Ispričavamo se svim korisnicima'
OBJAVLJENA IMENA: Ovi su Zagorci sudjelovali u velikoj 'narko špediciji', poznati svi detalji
Liječnici otkrili istinu o svinjskoj masti: ‘Ljudi su u zabludi’
Netko u Zagorju upravo osvojio ogroman novac na Lotu. Evo gdje je uplaćen listić
Hitna intervencija: HGSS-ovci spašavali osobu koja je doživjeli srčani udar
Ana uhvaćena pijana u vožnji: 'Bio je rođendan, pa sam udarila po rakiji'
Zabok i Stubica bolji od Malinska Dubašnice
Povrat poreza: Tko ga dobiva, kada stiže i što trebate prijaviti...
Prevarant se predstavio kao liječnik: Nazvao ženu, tražio novac za 'operaciju kćeri' i uzeo joj zlato
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
