[VIDEO] Velik broj posjetitelja na glazbeno-poetskoj večeri u Gradskoj galeriji Zabok
U programu su nastupili J. R. August i Marko Bilić
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana tolerancije Savjet mladih Grada Zaboka, povjerenstvo za ravnopravnost spolova i Pučko otvoreno učilište Zabok jučer su organizirali glazbeno-poetsku večer ‘U različitosti je ljepota i snaga’. Tim povodom koncert je održao Zabočanin J. R. August (Nikola Vranić), a gost u poetskom dijelu programa bio je Marko Bilić. Dvorana je bila ispunjena do posljednjeg mjesta, a mnogi su došli uživati u programu koji je pripremljen. Tako je J. R. August održao jednosatni program, a Marko Bilić je interpretirao tri pjesme dva domaća i jednog stranog pjesnika koje su imale zajednički nazivnik tolerancija i uvažavanje različitosti. Oboje su dobili gromoglasan pljesak prisutnih.
Događaju su nazočile zamjenica župana Jasna Petek i zamjenica gradonačelnika Zaboka Valantina Đurek koje su nedavno boravile u službenom posjeti kineskom gradu Jinghua. Uvertira u događanje je bio prikaz kratkog filma iz Kine, a Đurek je naglasila kako bi svi trebali živjeti u toleranciji i poštivati druge nacije i kulture.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
Ovi horoskopski znakovi nemaju autoritet. Nitko ih ne sluša
Opozvan proizvod zbog opasne bakterije: Ne jedite ovu kobasicu
Prijetio smrću saborskoj zastupnici
'Zaboravi poslove u Hrvatskoj, tu ekipa radi za 1.000 eura do penzije, a ovdje ide preko 4.000 bez stresa!'
Stipendije za krapinske učenike i studente: 'Ulaganje u mlade nije trošak, već najvrjednija investicija'
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
