[TURNIR U ORGANIZACIJI RUDARA IZ DUBRAVE ZABOČKE] Pobjede zagića Lokomotive i limača Otvorene škole NK Dinamo
Po peti puta za redom na igralištu Rudara DZ u Dubravi Zabočkoj održan je nogometni turnir za zagiće i limače. Ove se godine okupilo 25 momčadi, 9 momčadi zagića i 5 momčadi limača.
U konkurenciji zagića najviše su pokazali zagići Lokomotive koji su u finalu s 3:0 pobijedili zagiće Bubamare Prečko. Treće mjesto pripalo je Interu iz Zaprešića, koji je tek nakon izvođenja penala nadvisio Ivančicu iz Ivanca rezultatom 6:5, nakon što je u regularnom dijelu bilo 3:3. Najboljim igračem turnira proglašen je Josip Pavičić iz pobjedničke momčadi, dok je njegov klupski kolega, Vito Zrnić, proglašen za najboljeg vratara. Sa 16 pogodaka Bruno Todorić iz Bubamare bio je najbolji strijelac turnira. Održano je i natjecanje u izvođenju penala u kojem je najviše uspjeha imao Fran Šuker iz Lokomotive.
U finalu limača Otvorena škola NK Dinamo slavila je nakon izvođenja penala protiv Bubamare rezultatom 4:3, nakon što je u regularnom dijelu bilo 1:1. Treće mjesto pripalo je Lokomotive koja je u utakmici za treće mjesto 5:1 pobijedila Stubicu. Daniel Kaiser iz Otvorene škole NK Dinamo proglašen je za najboljeg igrača, najboljim vratarem proglašen je Matej Hlavtay iz Lokomotive, dok je najbolji strijelca Francis Echue Chinedu iz Lokomotive. U izvođenju penala najviše je uspjeha imao Kritijan Hrženjak iz Pregrade.
Najboljim pojedincima i klubovima nagrade su dijelili gradonačelnik Grada Zaboka Ivan Hanžek i njegova zamijenica Valentina Đurek, u društvu treneru iz omladinskog pogona Rudara DZ.
Domaćinu sve pohvale za sjajno organiziran turnir.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
