Počela je nova sezona utrka trkača rekreativaca Liga Lisica Jesen 2013.
Sukladno najavama, nakon uspješno održanog proljetnog i ljetnog dijela sezone na lokaciji kod lovačkog doma u Grdencima, jesenski dio nastavio se kod Planinarskog doma Picelj, Zabok.
Sukladno najavama, nakon uspješno održanog proljetnog i ljetnog dijela sezone na lokaciji kod lovačkog doma u Grdencima, jesenski dio nastavio se kod Planinarskog doma Picelj, Zabok.
U organizaciji udruge za sportsku rekreaciju Zagorje Adventure Team te uz suradnju s Planinarskim društvom Zagorske steze, Zabok, u utorak 3.9.2013. održano je 1. Kolo Lige lisica Jesen 2013. Na utrci je nastupilo 46 rekreativnih trkača.
U muškoj konkurenciji pobijedio je Nikola Špoljar, dok je kod žena najbrža bila Vlatka Matečić. U konkurenciji dječaka pobijedio je Petar Mujkanović, a kod djevojčica Marinela Kovačić.
Cijeli poredak se nalazi u prilogu.
Sljedeće kolo je na rasporedu 10.9.2013. u 18.00 sati kojom prilikom će se obilježiti hrvatski olimpijski dan, a pridružiti se mogu svi zainteresirani za ovakav vid rekreacije i druženja u prirodi.
S obzirom da je olimpijska boja bijela, pozivamo da se ovaj put koriste bijele majice za nastup na Lisici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Teška nesreća u Zagorju: Žena ozlijeđena, prevezena u OB Zabok
Policija u Zagorju zaustavila vozača (65). Odmah je uhićen i doveden na sud
Službeno: Dalić objavio širi popis za Svjetsko prvenstvo, pozvan i golman iz Zagorja!
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Važna vijest za više od 100.000 građana: Konačno poznato kada kreće isplata, sve je spremno!
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
