[MLADI MUZICIRAJU] Susret mladih zaljubljenika u glazbu u Tuhlju
Cilj susreta bio je okupiti djecu koja imaju glazbene sposobnosti te promicanjei poticanje sviranja i pjevanja, razmjene iskustva, druženja i zabave uz glazbu
Društvo “ Naša djeca“ Tuhelj i Koordinacijski odbor akcije „Općina Tuhelj – prijatelj djece“ prošle je subote u prostorima OŠ Lijepa naša u Tuhlju organizirali su susret mladih zaljubljenika glazbe pod nazivom Mladi muziciraju.
Cilj susreta bio je okupiti djecu koja imaju glazbene sposobnosti te promicanjei poticanje sviranja i pjevanja, razmjene iskustva, druženja i zabave uz glazbu. Na susret su se odazvali polaznici Glazbene škole Pregrada, Područnog odjela Kumrovec GŠ Pregrade, Glazbene škole Zabok te Dino i Karla Miklaužić, učenici OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli. U jednosatnom programu moglo se uživati slušajući solo pjevače, svirače harmonike, flaute i trube. Na kraju je u ime domaćina i organizatora svim sudionicima zahvalila na glazbenom užitku Snježana Romić, predsjednica Koordinacijskog odbora akcije Općina Tuhelj-prijatelj djece. Sudionici su dobili pohvale za nastup, a mentori zahvalnice za pripremu djece.Nakon nastupa svi izvođači i publika družili su se uz okrjepu. Susret je jedna od aktivnosti koje se provode u sklopu Lokalnog programa za mlade Općine Tuhelj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
