Loše drugo poluvrijeme Zaboka rezultiralo visokim porazom od Podčetrtka

U sklopu petodnevnih priprema u Termama Olimia košarkaši Zaboka odigrali su pripremnu utakmicu protiv domaćeg kluba Podčetrtek Terme Olimia.

Domaći su na kraju slavili s 29 koševa razlike (103:74), iako je Zabok na poluvremenu imao četiri koša viška (44:48). U nastavak su domaći krenuli serijom od 12:0 (56:48)  uz po dvije trice Pelka i Malonea i Zabok je nakon toga počeo padati u sve dublji minus.

Podčetrtek je postigao čak 16 trica u ovoj utakmici, a u tom su segmenut također prednjačili Pelko i Malone koji su postigli po četiri trice. Drugo poluvrijeme Zabok je izgubio rezultatom 59:26.

U redovima Zaboka najbolji je bio Antonio Črnjević s 15 koševa. Veseli povratak utakmicama Brune Rebića, novog igrača Zaboka kojem je ovo bila prva odigrana utakmica nakon ozljede zbog koje je pauzirao deset mjeseci. Kod domaćih Pelko je postigao 17, a Malone 16 koševa.

PODČETRTEK - ZABOK 103:74 (28:26, 16:22, 29:11, 30:15)

ZABOK: Cvitanović 8, Damjanić 2, Cinac 11, Tomić 4, Šustić 13, Antonić 1, Savić 6, Črnjević 15, Batur 8, Rebić 6, Borovčak, Tomošić. TRENER: Ivan Tomas