Likovno društvo „Ernest Tomašević“ Krapina doniralo umjetničke radove OB Zabok
Zaljubljenici u likovnu umjetnost, okupljeni u Likovnom društvu „Ernest Tomašević“ Krapina donirali su Općoj bolnici Zabok petnaestak svojih radova-slika i oslikanih ukrasnih pladnjeva.
Zaljubljenici u likovnu umjetnost, okupljeni u Likovnom društvu „Ernest Tomašević“ Krapina donirali su Općoj bolnici Zabok petnaestak svojih radova-slika i oslikanih ukrasnih pladnjeva.
-S velikim zadovoljstvom predajem ovu donaciju u ime Društva svom dragom prijatelju Stanku Belini. Društvo broji dvadeset i pet aktivnih članova, a autori djela koje danas darujemo su: Ivanka Kveton, Đurđa Barilar, Janko Dunaj, Ivica Hršak, Jelena Mlakar, Vesna Gruica i Tomislav Hršak, Rajko Fureš i Zlatko Kuhar. Pomažemo koliko god možemo donirajući sredstva i naše radove dječjim vrtićima, školama i naravno našoj zagorskoj bolnici. Može se reći da smo s njom od početka. Dali smo svoj doprinos za njezinu izgradnju i opremanje, a sada nam je namjera oplemeniti njezin interijer. Uvjereni smo da će naši radovi pronaći mjesto u vašim prostorima te ih oplemeniti i učiniti ugodnijim mjestom za rad, te pacijentima olakšati boravak u bolnici-rekao je Zlatko Kuhar, predsjednik Likovnog društva „Ernest Tomašević“ te predao ravnatelju Belini monografiju Društva.
-Zahvaljujem na gesti i lijepim riječima. Činjenica da smo u krugu dvadeset hrvatskih bolnica koje su na putu akreditacije, te priznanja koja nam je dalo Ministarstvo zdravstva i socijalne skrbi dokaz su da radimo kvalitetno. Zahvaljujući ovakvim i sličnim donacijama i naši će prostori pružiti ugodan domaćinski ambijent svima koji u njima rade i borave-zaključio je ravnatelj OB Zabok prim. Stanko Belina
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Bog ih nikad ne zaboravlja: 2 znaka kojima sudbina stalno šalje čuda, sreću i zaštitu
[FOTO] Pogledajte kako je policija s dronovima danas lovila vozače u prekršaju
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Gradonačelnica Đurek održala prijem za vatrogasce koji su sudjelovali na državnom natjecanju
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
