Košarkaši Zaboka ove subote dočekuju Šibenik
Bit će to utakmica koja bi vrlo lako mogla odrediti osmog putnika za playoff
U subotu 6.4. s početkom u 19 sati u Gradskoj dvorani u Zaboku snage će odmjeriti Zabok i Šibenik. Bit će to utakmica koja bi vrlo lako mogla odrediti osmog putnika za playoff, dok bi poraženi bez njega vrlo lako mogao i ostati. Obje momčadi u ovaj dvoboj ulaze s omjerom 9/10, no Šibenčani su zasigurno u boljem ritmu jer su u posljednje dvije utakmice slavili protiv Cedevite i Škrljeva, dok je Zabok poražen od Škrljeva i Vrijednosnica Osijek.
Statistički gledano radi se o dvije podjednake momčadi. Šibenčani više zabijaju i polje skaču, Zabočani manje primaju i imaju više asistencija. Posebno će „žuti“ morati paziti na tricu Šibenika, jer su u tom segmentu s 39% uspješnosti, Šibenčani vodeća momčad lige. Prednjače u tom segmentu Bašić, Mileković i Nakić. No imaju Šibenčani pod košem neugodnog i snažnog Nika Slavicu, s kojim je obrana Zaboka uvijek imala problema.
Ne sumnjamo da će u Zabok svoju potporu doći dati i „Funcuti“, navijači Šibenika. No, s druge strane suprotstavit će im se vjerni navijači Zaboka, okupljeni u Eroticfront. Očekuje nas još jedan košarkaški spektakl u Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku, koji nikako nemojte propustiti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
