KK Zabok uspio zadržati najboljeg hrvatskog trenera
Ivan Tomas: “Idemo dalje raditi nove dobre stvari“
Velika i dobra vijest za navijače i simpatizere KK Zabok. Nakon sjajne sezone najbolji hrvatski trener po ocjeni svojih kolega, Ivan Tomas, ostat će barem još jednu sezonu na klupi zabočkog premijer ligaša. Pobjeda je to klupskog vodstva i dokaz stabilnosti kluba.
Iza KK Zabok je sjajna sezona, ponajbolja u povijesti kluba. Nakon uvodnih pet poraza, Zabok je na kraju sezonu završio na šestom mjestu s omjerom od 17 pobjeda i 16 poraza. Tri puta je u sezoni Zabok savladao Cibonu, po jednom Split, Cedevitu junior i Dinamo. Momčad je rasla iz kola u kolo, a na kraju šlag sezone bila je prva play off pobjeda u povijesti protiv Cibone. Jednom riječju sezona za pamćenje, za koju najveće zasluge ima upravo Ivan Tomas. Ponuda nije nedostajalo, no Ivan Tomas odlučio je ostati u Zaboku i ponoviti još jednu odličnu sezonu.
- Meni je lijepo u Zaboku, ljudi u klubu me cijene i zaista mi je ovdje ugodno. Osjeća se veliki entuzijazam, a dolaskom novog predsjednika i jedna nova energija. Postigli smo sjajan uspjeh prošle sezone i idemo dalje raditi nove dobre stvari – izjavio nam je Ivan Tomas.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Nebo nije zaboravilo njihovu dobrotu: Ova 3 znaka od 25. kolovoza čekaju sreća i obilje
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
