Karlo Mikulec viceprvak Hrvatske
Još jednom se pokazala snaga zabočke škole kuglanja
Na državnom prvenstvu u kuglačkoj disciplini sprint za kadete i kadetkinje, još jednom se pokazala snaga zabočke škole kuglanja. Od osam medalja koje su se dijelile u ove dvije konkurencije, tri krase vitrine mladih zabočkih kuglača i kuglačica. Najbolji je ovaj puta bio Karlo Mikulec koji se okitio srebrom. Tek nakon pripetavanja ga je u finalu pobijedio Dorian Mezak (Ponikve), dok su treće mjesto podijelili Karlo imenjak i suigrač, Karlo Krznar i Filip Jazvić iz Centra. Malo je falilo da dva Karla odigraju zabočko finale. Mezak je i Krznara dobio nakon pripetavanja u dodatna tri udarca 20:18, baš kao i Mikulca u finalu.
Kod djevojčica državna prvakinja postala je Lana Buhinjak pobijedivši u finalu Anju Vicković, dok su treće mjesto podijelile Siščank Sara Pejak i Zabočanka Aurelija Gustović. U kvalifkacijama je prvom mjesto osvojila Jana Prekratić (Zabok), no nju je već u osmini finala zaustavila Ema Majstorović, koju je pak u četvrtfinalu zaustavila Aurelija Gustović. U četvrtfinalu je zapela i Magdalena Škreblin (Zabok), koja je u kvalifikacijama bila druga.
Rezultati
Kadeti: 1. Dorian Mezak (Ponikve), 2. KARLO MIKULEC, 3. KARLO KRZNAR (OBA ZABOK) i Filip Jazvić (Centar)
Kadetkinje: 1. Lana Buhinjak (Podravka), 2. Anja Vicković (Zagreb), 3. AURELIJA GUSTOVIĆ (ZABOK) i Sara Pejak (Siscia)
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Obavijest o evidentiranju nerazvrstane ceste D307-Golubovečka-Košćević
Dođite na premijeru filma "U sjeni Božića", u kojem glumi i Krapinčanka Dea Presečki
[FOTOGALERIJA] Zimska toplička bajka ponovno oduševila i stvorila poseban ugođaj
Uhićen poznati poduzetnik i nogometni dužnosnik, evo što je rekao na sudu
U Zagorje stigla prva Mobilna ambulanta. Što to znači za pacijente?
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
