IZDANO UPOZORENJE: Zbog požara u CIAK-u zatvorite prozore svi u krugu 5 kilometara
Kao što smo već izvijestili OVDJE, večeras oko 23 sata došlo je do požara u tvrtki CIAK u Zaboku, koja se bavi zbrinjavanjem opasnog otpada.
Više detalja pročitajte u ovoj vijesti:
Kako je za Zagorje.com upravo rekao predsjednik Vatrogasne zajednice Stjepan Skuliber, preporuča se da svi stanovnici u okolici 5 kilometara zatvore prozore.
"Za sada nema informacija da postoji neka velika opasnost. Tehnički direktor tvrtke rekao nam je da se u ovom trenutku ne nalaze u sklopu poduzeća neke posebno opasne kemikalije, ali iz predostrožnosti radi, za svaki slučaj, dok ne stignu stručne službe iz Nastavnog zavoda za javno zdravstvo 'Andrija Štampar', preporučamo svima koji žive u krugu 5 kilometara, dakle, na području Zaboka, Velikog Trgovišća i Oroslavja, ako su još budni, da zatvore prozore i spuste rolete jer se širi gusti dim. Inače, vatrogasci su požar 'opkolili' i za sada ga drže pod kontrolom - rekao nam je Skuliber.
Inače, uz Skulibera, na mjestu događaja već su i župan Željko Kolar te gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek.
NAJNOVIJE O OVOJ TEMI:
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Nebo nije zaboravilo njihovu dobrotu: Ova 3 znaka od 25. kolovoza čekaju sreća i obilje
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
