HDZ, A-HSS, HSLS, SU, ZDS i ZS potpisali sporazum o zajedničkom izlasku na izbore u Zaboku
HDZ, A-HSS, HSLS, SU, ZDS i ZS dogovorili su suradnju u Zaboku i potpisali Koalicijski sporazum o zajedničkom izlasku na izbore za Gradsko vijeće Grada Zaboka.
Sporazum su u ime stranaka potpisali njihovi predsjednici Alen Gerek (HDZ), Stjepan Loina (A-HSS), Josip Knezić (HSLS), Miroslav Lovrenčić (Stranka umirovljenika, SU), Stanko Belina (ZDS) i Danijel Antolković (ZS).
- Ovaj Koalicijski sporazum pokazuje spremnost većine zabočkih političkih opcija za promjenom. Promjenom koja mora ići na smjenu aktualne zabočke vlasti koja koči razvoj, koja Zaboku ne dopušta zamah. Zabok je zarobljenik jednog čovjeka i jedne političke opcije već dvadeset godina, Zaboku treba nova nada i nova snaga, ističu u svom priopćenju te dodaju da je Hrvatska demokratska zajednica na prošlogodišnjim parlamentarnim izborima pokazala snagu koja je rezultirala velikim koalicijskim potencijalom.Rezultat toga je, kažu, potpisivanje sporazuma s našim partnerima, strankama centra i desnog centra.
-To smo mi! Politički partneri koji nudimo koncept otvorenog grada u kojem građani odlučuju o svim bitnim pitanjima. Nudimo Grad koji brine o svakom čovjeku, o svakoj obitelji. Zabok će biti grad u kojem će sva predškolska djeca imati besplatni vrtić, a osnovnoškolci besplatnu školsku kuhinju. Zabok će biti grad iz kojeg se ne odlazi, već grad čiji će čelnici brinuti o umirovljenicima kroz, između ostalog, financiranje dodatnog zdravstvenog osiguranja i dnevnog boravka, naglašavaju u priopćenju.
- To je Zabok kakav želim za sve Zabočanke i Zabočane, od našeg grada stvoriti mjesto za dostojanstven život svakog čovjeka. Želim grad na koji smo svi ponosni. Politika mora stvarati okvire za napredak, za nove prilike. Moramo imati čvrstu suradnju s Vladom čija je podrška nužna za sufinanciranje projekata. To je moja politika, otvorena i časna. Ovo je dio mojeg tima s kojim nakon izborne pobjede zajedno stvaramo Zabok, grad za tebe! - poručio je Petar Vrančić, kandidat HDZ-a za gradonačelnika kojeg podupiru koalicijski partneri.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nova promjena: Od 1. studenog uvodi se naknada za uslugu koja se dosad nije naplaćivala
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Josip zbog špageta prijetio cijeloj Vladi RH: 'Sve ću vas pobiti!'
Razbojnici s pištoljem dvaput opljačkali blagajnicu: 'Ne mogu više…'
Saznaju se novi detalji o napadaču iz Čakovca: Bio u zatvoru u BiH, a ovo je pozadina krvavog sukoba...?
[FOTO] Povijest ponovno marširala Krapinom: 13 postrojbi iz cijele Hrvatske stiglo u Zagorje
Stravično otkriće: Muškarac uhićen zbog sumnje da je spolno iskorištavao nećakinju mlađu od 15 godina
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
