[FOTO] ŠUDIGO održao svečanost podjela svjedožbi
Krapinsko-zagorska županija nagradila je dvije učenice koje su sva četiri razreda prošle s prosjekom 5,0, a poklon je uručio zamjenik župana Anđelko Ferek-Jambrek
U petak, 29. lipnja održana je svečana podjela svjedodžbi učenicima Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zaboku Multimedijskom centru Zabok.
Zamjenik župana Anđelko Ferek-Jambrek čestitao je svim učenicima Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću iz Zaboka na završetku srednjoškolskog školovanja te maturanticama koje su sva četiri razreda prošle s prosjekom ocjena 5,0 - Luciji Strugar i Ivani Mikulčić uručio poklon paket Krapinsko-zagorske županije zajedno s novčanom nagradom od 1.000 kuna.
- Smatramo da je prioritet Krapinsko-zagorske županije ulaganje u školstvo i obrazovanje. Provodimo brojna ulaganja u infrastrukturu, gradnju dvorana i energetsku obnovu škola, no jednako tako želimo nagrađivati i naše učenike i nastavnike. Prošli smo tjedan održali tradicionalan prijem za učenike koji su ostvarili odlične uspjehe na državnim natjecanjima, a sada nagrađujemo i najbolje od najboljih - učenike koji su sva četiri razreda prošli sa prosjekom 5,0– rekao je zamjenik župana Ferek-Jambrek.
Na svečanosti je podijeljena 91 svjedodžba u uspješno položenim završnim ispitima i stečenim stručnim kvalifikacijama. Maturanti su kroz svoje školovanje u ŠUDIGO-u proveli gotovo 4.500 sati te su nastavu pohađali ukupno 137 tjedana. „Pružili smo Vam, po našem uvjerenju, solidna znanja i izvrsno stručno obrazovanje, a namjera nam je bila da vam usadimo odgovoran odnos prema sebi i drugima te razne ljudske kvalitete – istaknula je ravnateljica Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok Božica Šarić.
Okupljene maturante, njihove profesore i roditelje pozdravila je zamjenica gradonačelnika Zaboka Valentina Đurek, koja je prije stupanja na ovu dužnost radila upravo kao profesorica u ŠUDIGO-u.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
