Đidara treća po uspješnosti na Nicolierovom memorijalu
U Vukovaru održan Memorijalni turnir „Jean Micehel Nicolier“ u savateu
U organizaciji savate kluba Jean Michel Nicolier iz Slavonskog Broda u sportskoj dvorani u Borovom naselju održan je treći po redu memorijalni turnir koji nosi ime hrabrog francuskog pripadnika HOS-a, koji je dao svoj život za Hrvatsku. Prije natjecanja su ministar branitelja, Tomo Medved i gradonačelnik Vukovara, Ivan Penava, uz Nicolierove suborce iz HOS-a, zapalili svijeće i položili vijenac na spomenik Jean Michel Nicoliera u Vukovaru.
Savate klub Đidara po običaju su treći puta došao pokoloniti hrabrom Francuzu, ali i pokazati svoje potencijale. Po običaju Đidara je bila vrlo uspješna. Zlatna odličja su osvojile su Tamara Gašpert kod juniorki, Petra Rožman kod seniorki, a isti uspjeh polučili su juniori Goran Čandrlić i Denis Fiket. Srebrna odličja osvojili su Matija Bočkaj i Sandro Drežnjak, dok su se kadet Antun Deak i senior Željko Jurak kući vratili s broncom. Sa četiri zlata, dva srebra i dvije bronce Đidara je osvojila treće mjesto u konkurenciji klubova na ovom memorijalu.
- Prezadovoljan sam nastupom Đidare u Borovom naselju. Hvala svima koji nas podržavaju, a posebno se moram zahvaliti Emanueli Šafranko, Bibi Fruk, tvrtki ETI-inžinjering, cafe baru Yellow bar i Sportskoj zajednici Grada Zaboka koji su nam pomogli da odradimo ovaj turnir. – riječi su Đine Sinkovića, trenera i predsjednika Đidare.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Sudbina im konačno vraća dugove: Ova 3 znaka u 2026. živjet će bolje nego ikada
Herojska akcija kroz plamen: Specijalci spasili muškarca iz gorućeg stana, prebačen u bolnicu
ALARMANTNO STANJE: Bolest hara Hrvatskom. Učionice prazne, ljekarne i hitne prepune
Općina Lobor dodijelila 12 novčanih potpora roditeljima novorođenih mališana
Doktor osumnjičen da je godinama seksualno zlostavljao i drogirao maloljetnike ide u zatvor
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
