Zimska služba potrošila gotovu svu sol
Zimska služba na području Krapinsko-zagorske županije ove je sezone u punom pogonu od 3. studenog, kad je u Zagorju pao
Zimska služba na području Krapinsko-zagorske županije ove je sezone u punom pogonu od 3. studenog, kad je u Zagorju pao prvi snijeg.
Zima je pokazala zube, kako u vidu padalina tako i niskih temperatura, pa je tako veći dio zaliha soli i kamenog agregata potrošen. Od osiguranih dvije tisuće tona soli potrošeno je 90%, no već je naručeno dodatnih 680 tona.
S obzirom na to, osiguranih šest milijuna kuna za rad Zimske službe bit će u potpunosti potrošeno pa se ovog puta ništa neće moći preraspodijeliti za redovno održavanje cesta, kao što je bio slučaj proteklih godina.
Prethodni članak
Mještanin o tragediji u Svetom Križu Začretju: 'To mora biti bolest mozga'
FOTO: Detalji strave u Zagorju: Poginuli otac i dvoje djece
Tragedija u Zagorju: Tri osobe smrtno stradale u požaru
Završila još jedna akcija darivanja krvi. Evo rezultata
Potresena susjeda nakon stravične tragedije u Zagorju: 'Prodrhtala sam, to nije normalno'
Od ranog jutra gužve na cestama. Ako sada krenete, do Bosiljeva nećete doći ni za 2 sata
Policija objavila nove detalje tragedije u Zagorju. Požar je bio podmetnut?
Hrvatska se 'prži' na 40 °C, evo gdje će biti najgore! Na snazi crveni alarm
Nezdrava hrana na meti: Na kulen, pršut i grickalice stižu oznake kao na cigaretama?
Općina Lobor ponovno otvara vrata mladim obiteljima: raspisan Javni poziv za bespovratne potpore za prvi dom
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
