Prethodni članak
Sljedeći članak

‘Želimo osvijestiti zajednicu da nam pomogne u stvaranju društva jednakih mogućnosti’

Povodom obilježavanja 21. svibnja - Nacionalnog dana oboljelih od neuromuskularnih bolesti provodi se Kampanja “I vaše srce je mišić”


Povodom obilježavanja 21. svibnja - Nacionalnog dana oboljelih od neuromuskularnih bolesti provodi se Kampanja “I vaše srce je mišić”. - S obzirom na novonastalu situaciju u našem društvu ove godine nismo u mogućnosti Kampanju provoditi na način kao i do sada, odnosno biti na Trgu Ljudevita Gaja u Krapini sa informativnim štandom i kao svake godine upoznavati naše građane i lokalnu zajednicu o radu naše udruge, projektima koje provodimo, te izlagati radove koje izrađuju naši članovi na kreativnim radionicama. No bez obzira na to želimo virtualnim putem uz pomoć medija, društvenih mreža i web portala naših suradnika obilježiti Nacionalni dan oboljelih od neuromuskularnih bolesti, te na taj način senzibilizirati javnost i zajednicu o potrebama osoba koje boluju od mišićne distrofije, ali i o njihovim mogućnostima - poručili su iz Udruge distrofičara Krapina.

 

 

 

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Autoceste A1 Zagreb-Split-Ploče između čvorova Posedarje i Sveti Rok, i A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Delnice i Kikovica otvorene su za sav promet. Vozi se uz ograničenje brzine. Zbog jakog vjetra samo za osobna vozila otvoreni su: -DC54 Masl...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program