Završen memorijal „Rudolfa Mraza“ u malom nogometu
Na ovogodišnjem izdanju veteranskog turnira okupilo se 12 momčadi
Poznata klanječka malonogometna družina, caffe bar Bull, zasluženi je pobjednik memoijala „Rudolfa Mraza“ za veterane u malom nogometu, koji se paralelno održavao sa seniorskim kupom Zagorja.
Na ovogodišnjem izdanju veteranskog turnira okupilo se 12 momčadi, a među njima je bilo i takvih haklerskih imena kao što su Tomica Vincelj i Zvjedzan Brlek koji su branili boje Inkopa, Žlebački i Bukovac koji su igrali za Inkop te niz vrlo kvalitetnih haklera starijih od 33 godine. To najbolje govori o snazi tunira, kada momčadi s takvim pojedincima nisu mogli do finala.
Zasluženu pobjedu odnio je Bull, koji je s 2:1 u finalu pobijedio momčad ŠU Gornja Šemnica. Finale je pružilo kvalitetan mali nogomet. Ivanuš je u 6. minuti doveo Bull u vodstvo, a s tim se je rezultatom otišlo na poluvrijeme. Stvari je na početak u 19. minuti vratio Stiven Medvedec, a u 23. je Nino Kos pogodio vratnicu. Nakon toga Šemnica je stala. Družinec je prekrasnim eurogolom u 26. minuti donio pobjedu svojoj momčadi, koja je mogla biti i izraženija da su u samoj završnici Ljubić i Ivanuš bili prisebniji.
Goran Družinec i Danijel Končevski
Na kriliima dvostrukog strijelca Zvjezdana Brleka i Tomice Vincelja do trećeg je mjesta došao Inkop, koji je u uzbudljivom četvrtfinalu izbacio prošlogodišnjeg pobjednika Pri Vujči, nakon izvođenja šesterca.
Kao i u seniorskoj konkurenciji, titula najboljeg igrača i najboljeg strijelca zasluženo je pripala igrača Bulla, Goranu Družinecu, koji je postigao devet golova, dok je najbolji vratar Danijel Končevski iz momčadi ŠU Gornja Šemnica.
- Turnir je bio iznimno kvalitetan. Od četvrtfinala su sve utakmice bile iznimno zahtjevne. Drago mi je što sam dobio ovu dvostruku nagradu. Igrao sam na puno turnira, ali još nikad nisam bio najbolji igrači i najbolji strijelac u isto vrijeme – riječi su Gorana Družinca nakon turnira.
Rezultati:
Četvrtfinale:
CB Bull – Matija Gubec 7:0 (Horvat 3, Ivanuš 2, Družinec, Ljubić)
Pri Vujči – Inkop 4:5 (1:1) (Pučić/Glavač)
CB Roses – Tondach 1:4 (Suntešić/Sente 2, Jurina, Lulić)
ŠU Gornja Šemnica – Baška boysi 4:3 p (Kos/Vančina)
Polufinale:
Tondach – ŠU Gornja Šemnica 1:6 (Jurina/Kos 3, Šemnički, Končevski)
C B Bull – Inkop 5:2 (Družinec 2, Skrbinac 2, Ivanuš/Benčić, Vincelj)
Za 3. mjesto:
TONDACH-INKOP 2:3 (Jurina, Pustak/Brlek 2, Benčić)
TONDACH: Čajko, Jurina, Sente, Stanić, Bosec, Lulić, Pustak, Novosel, Ban, Petrovečki.
INKOP: Piljek, Ferček, Pozaić, Jakopec, Videk, Glavač, Benčić, Vincelj, Brlek.
FINALE:
ŠU GORNJA ŠEMNICA – CB BULL 1:2
STRIJELCI: 0:1 Ivanuš 6', 1:2 Medvedec 19', 1:2 Družinec 26'.
ŠU GORNJA ŠEMNICA: Končevski, Košutić, Medvedec, Šemnički, Brozd, Kos, Jurinjak.
CB BULL: D. Družinec, G. Družinec, Makek, Ljubić, Pavlinić, Capar, Horvat, Ivanuš, Skrbinac, Žlender.
Konačni poredak: 1. CB Bull, 2. ŠU Gornja Šemnica, 3. Inkop, 4. Tondach
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Opet pljuskovi i grmljavina, pa preokret
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
Dvije maloljetnice pale s romobila. Jedna se bori za život
Poznati kuhar otkrio trik za pirjanje luka: Gotov je za tren, sočniji i bez neugodnog mirisa u stanu
Očekivani životni vijek Zagoraca je ispod hrvatskog prosjeka. Evo gdje se u RH živi najduže
Mladić (18) umro tri dana nakon nesreće, udario ga motorist s debelim dosjeom
Zabilježite datume: Nastavlja se 'Summer fest Tuhelj'
[VIDEO] Ivan (27) je savladao napadača iz Međugorja: 'Spazio sam ga dalekozorom'
Projekt vrijedan više od 4 milijuna eura ulazi u završnicu: Završeno asfaltiranje još jedne dionice u Benkovcu Petrovskom
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
