[ZAREDALE SE KRAĐE] Ukradene cigarete vrijedne desetak tisuća kuna te motorni uređaji vrijedni više tisuća kuna
Policija je tijekom jučerašnjeg dana evidentirala jedno kazneno djelo krađe i dva kaznena djela teške krađe
Jučer, 24. travnja, nepoznati počinitelj nasilno je ušao u prostorije benzinske postaje u Humu Zabočkom iz koje je otuđio cigarete u vrijednosti od nekoliko desetaka tisuća kuna, izvijestila je PU krapinsko-zagorska.
Policiji je krađu jučer 22. travnja prijavila 68-godišnjakinja. Naime, njoj je nepoznati počinitelj u razdoblju od 17. do 20. travnja 2019. godine otuđio bicikl koji je ostavila na parkirališnom prostoru trgovine u Velikom Trgovišću.
U noći u 23. na 24. travnja nepoznati počinitelj nasilno je ušao u trgovinu u Zaboku iz koje je otuđio motorne uređaje i alate u vrijednosti od više desetaka tisuća kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Užas na odmorištu! Iz kamiona izvukli mrtvog vozača: 'Ovo nam je prvi put'
IN MEMORIAM: Zagorski vatrogasci u tuzi. 'Bio je čovjek od povjerenja i sjedinjavao ljude'
TEŠKA NESREĆA: Sudarili se auto i motor, motociklist poginuo
VELIKO OLAKŠANJE: Ova 3 horoskopska znaka napokon će izaći iz teškog razdoblja
Zagorska policija izdala važno upozorenje za dane 'Martinja'
VELIKA TRAGEDIJA: Preminuo i drugi mladić (18) iz stravične prometne nesreće
Između doma i pozornice: Kuća Klajn postaje prostor susreta umjetnosti i emocija
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
