Zagrebački vatrogasci u novogodišnjoj noći imali čak 23 intervencije: Gorjeli borovi i adventski vijenci
Iza zagrebačkih vatrogasaca je još jedna neprospavana noć. Kako je objavila JVP zagrebačka, u najluđoj noći u godini čak su 23 puta bili pozvani na intervenciju, a od toga su zabilježili 23 požara, piše Jutarnji.
- Od 19:00 do 7:00, odradili smo ukupno 23 intervencije. 18 požara, od kojih je 6 bilo na objektima, izvijestili su zagrebački vatrogasci.
Pojasnili su da je u jednom od požara gorjela ljepenka ravnom krovu, dok se u drugom zapalio bor, no taj su, srećom, stanari sami ugasili.
U jednom pak se poslovnom prostoru zapalio adventski vijenac, dok je u drugom gorio spremnik za otpad.
Zabilježeno je i 12 požara na otvorenom, od kojih jedan požar šikare. A vatrogasci su imali i 3 tehničke intervencije, pomoć pri te prometnoj intervenciji, otvaranje vrata te zatvaranje vode.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kako napraviti vatreno crvene pisanice? Potrebne su vam samo 2 namirnice iz kuhinje!
Direktorica zagorske tvrtke napravila štetu od 425 tisuća €, na sebe potrošila više 325.000 €
Amerikanac iz Zagorja objavio potresne vijesti: 'Sve je izgorjelo u požaru'
Nevrijeme u Zagorju nosi i krovove. Stručne službe na terenu
Na mjesnom groblju u Maču sahranjen Radek Brodarec: 'Tvoje Zagorje tvojim je odlaskom utihnulo na najtužniji način'
Prognostičar objavio do kad će trajati olujna kiša i jak vjetar u Zagorju
Sve zagorske vatrogasne snage na terenu: Zbog oluje stiglo više od 100 poziva građana
I danas radovi u Zagorju: Evo gdje uskoro nestaje struje
Potres u Zagrebu: "Probudila sam se iz sna i istrčala iz kreveta"
Održana komemoracija u čast Radeku Brodarcu: 'Bio je poseban čovjek'
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
