Zabočka će vodosprema biti gotova u lipnju
Danas je delegacija predvođena generalnim direktorom Hrvatskih voda, Ivicom Plišićem obišla radove na izgradnji zabočke vodospreme
Da radovi teku dobrom dinamikom potvrdio je i direktor Zagorskog vodvoda Mario Mihovilić. - Predviđamo završetak radova u lipnju. Grubi građevinski radovi su pri kraju, a ostaje još uređenje okoliša, unutarnje uređenje, uređenje fasade, izolacije i dr. - objasnio je direktor te dodao da će se voda dopremati iz Šibica, Lobora i Mlačine Grabara. - Zabok je puno dao u osnivanju i razvoju Zagorskog vodovoda, pa je ovo svojevrsno vraćanje duga Zaboku. Uz vodospremu će biti uređen i vidikovac, a planira se napraviti i pješačka staza od parka Milana Prpića do vodospreme – objasnio je Hanžek.
Župan Željko Kolar istaknuo je da zahvaljujući izgradnji vodospreme više neće biti problema s potrošnjom i vodopskrbom te je pohvalio konstantno ulaganje Hrvatskih voda u Zagorje. Generalni direktor Hrvatskih voda Ivica Plišić najavio je nova ulaganja u vrijednosti od milijardu i pol kuna, s posebnim naglaskom na ulaganje u kanalizacijsku mrežu, kao na području čitave Hrvatske, tako i na području naše županije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Krapina na krilima Đurkana uvjerljivo slavila protiv Ksavera
Sudar 2 automobila: Policija na terenu
[VIDEO I FOTO] Spuntali se Gupčevi kmeti: 'Napali bumo Tahyja jenput za navek!'
ZAGORSKA NOĆ: Kolar: ‘Hvala svima koji volite, radite i živite za Zagorje’
[UŽIVO IZ GORNJE STUBICE] Naoružani kmetovi pri Gupčevoj lipi spremaju veliku Seljačku bunu
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
