Zabočanin Matija Grabrovečki prvak Hrvatske u trailu
Grabrovečki je član Atletskog kluba Rudolf Perešin
Proteklog je vikenda Valamar Trail – trail utrka s pet disciplina, od kojih je ona na 52 kilometra bila i prvo državno prvenstvo u trailu. Start i cilj svih utrka bio je u malom istarskom mjestu Rabac, a nastupilo je oko 550 trkačica i trkača.
Zabočanin Matija Grabrovečki, član Atletskog kluba Rudol Perešin iz Gornje Stubice osvojio je titulu prvaka Hrvatske u trailu. Drugo mjesto sa skoro pola minute zaostatka osvojio je Goran Modrušan (Atletski klub Medulin), a treće Darko Rogina (Atletski klub Svetice). Branko Barlović i Željko Bulek iz Atletskog kluba Oroslavje bili su 12., odnosno 22. Kod žena, prvakinja je postala Helena Gleđa (Atletski klub Dubrovnik), druga je bila Jelena Brezak (AK Sljeme), a treća Tamara Markotić također iz Sljemena.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
UPALIO SE HR112 ALERT: Poruke upozorenja u pola 4 ujutro probudile brojne Zagorce
U Hrvatskoj potvrđen slučaj gube - bolesti poznate iz biblijskih vremena
Stigao nalaz. Evo kakva je situacija u Zaboku i okolici
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
Ova 3 znaka će ostvariti sve svoje snove u 2026. – zvijezde su im napokon naklonjene
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Ovaj znak Zodijaka uništava sve što dotakne – jeste li vi među njima?
[FOTOGALERIJA] Uživo iz Oroslavja! Dražen Zečić spreman, Domino zagrijao publiku
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
