Za vrtićevce u Petrinji: Tete DV Cvrkutić izvest će predstavu, skupljaju se donacije igračaka i likovnih materijala
Ovog petka, 15. listopada, odgojiteljice Dječjeg vrtića Cvrkutić iz Oroslavja putuju u Petrinju u dječje vrtiće, gdje će izvesti svoju predstavu 'Maca papučarica'. – Na taj način ćemo pokazati malim stanovnicima iz potresom pogođenih prostora da ih nismo zaboravili – kažu iz oroslavskog vrtića.
Također, pozivaju sve koji su voljni pomoći donacijom likovnih materijala, drvenih boja, flomastera, pastela, škarica, kolaž papira, ljepila i didaktičkih igračaka, koje ne moraju biti nove, ali bitno da su očuvane, da ih najkasnije do četvrtka dostave u Dječji vrtić 'Cvrkutić', kako bi ih odgojiteljice u petak ponijele sa sobom u Petrinju te i na taj način raveselile tamošnje vrtićevce.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
AK Zagorje najbolji je hrvatski rally klub po drugi puta u povijesti
Dnevni horoskop za početak tjedna
[PROGNOZA VREMENA] Stiže promjena vremena
Jak potres pogodio Afganistan, raste broj mrtvih i ozlijeđenih
Uskoro bez struje u nekoliko mjesta u Zagorju
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
