Vremenska prognoza za vikend i idući tjedan
U cijeloj je zemlji subota osvanula kišna i oblačna...
U cijeloj je zemlji subota osvanula kišna i oblačna, osim na jugu Dalmacije. Takvo će se vrijeme zadržati tijekom cijelog dana, kažu meteorolozi.
Ponegdje bi kiša mogla biti obilnija, no u nekim krajevima je možda uopće neće ni biti. Temperature u devet sati su se kretale od 11 u Gospiću i Ogulinu do 14 u Splitu, 15 u Makarskoj i 16 u Osijeku. Tijekom dana popet će se do 19 stupnjeva Celzija u kopnenim predjelima, na moru i do 20.
HAk zbog kiše upozorava na oprez u prometu, a javlja i da jak vjetar povremeno puše na dionici autoceste A6 Rijeka-Zagreb, od čvora Kikovica do tunela Tuhobić.
Već u nedjelju možemo ipak očekivati ljepše vrijeme. U cijeloj zemlji trebalo bi biti barem djelomice sunčano uz umjerenu naoblaku.
Dugoročnije prognoze kažu da bi idući tjedan mogao biti promjenjivo, s povremeno nešto kiše, osobito sredinom tjedna. No, bit će ugodno toplo.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
Nova pravila: Ako želite izbjeći veće račune, morate ugraditi ovo - evo detalja
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
Užas u Zagorju: Ženu u dvorištu napao i teško ozlijedio srnjak - unuka ju odvela u bolnicu
Uz Svjetski dan pčela održano edukativno predavanje uz degustaciju medova
Spoj prirode, piva i druženja: Drugi Beer & Walk Zabok okupio 450 sudionika i nadmašio očekivanja
U nedjelju prvi ‘Festival riječi Sotla 998’ u Kumrovcu
Inker uvjerljivo slavio protiv oslabljenog Zagorca KR
[FOTO] Međunarodni dan biatlona: Rekreativna utrka i cjelodnevno druženje u Oroslavju
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
