Vratilo nam se ljeto, ali samo nakratko
Od nedjelje pretežno sunčano vrlo toplo i vruće, ali prema sedmodnevnoj DHMZ-ovoj prognozi...
Prema najnovijoj prognozi Državnog hidrometeorološkog zavoda, u danas će na sjevernom Jadranu i u unutrašnjosti biti djelomice sunčano, a tek mjestimično uz umjerenu naoblaku može pasti malo kiše.
U Dalmaciji pretežno sunčano i vrlo toplo samo ponegdje uz malu mogućnost kratkotrajnog pljuska.
Na sjevernom i dijelu srednjeg Jadrana puhat će umjerena do jaka bura, a na ostalom dijelu zapadnjak i sjeverozapadnjak. Najniža jutarnja temperatura zraka od 12 do 17, na Jadranu između 19 i 24, a najviša dnevna od 18 do 23, na Jadranu između 25 i 29 C.st.
Od nedjelje pretežno sunčano vrlo toplo i vruće, ali prema sedmodnevnoj DHMZ-ovoj prognozi, novi vremenski poremećaj trebao bi uslijediti već u sljedeći četvrtak.
Tada se u unutrašnjosti, na sjevernom Jadranu i u dalmatinskom zaleđu očekuju pljuskovi i novo osjetno osvježenje. Ljetni bi ugođaj na snazi trebao ostati samo u najjužnijim krajevima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
KRAJ BRAKA: Poznata Hrvatica potvrdila razvod od uspješnog nogometaša
Prvi ovosezonski gostujući poraz Zagorca
Važna pobjeda Jedinstva
Stubica se malo odvojila
Kovjanić sa četiri gola sve riješio u 25 minuta
Milanović o imenovanju veleposlanika: 'Pristajem na sve, kao očajna ljubavnica'
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
