VOZAČI, OPREZ: Policija će provoditi 24-satni nadzor brzine
U cilju smanjenja prometnih nesreća uslijed nepropisne brzine kretanja vozila, odnosno povećanja broja vozača koji poštuju prometne propise i prometne znakove kojima se ograničava brzina kretanja vozila
Policijska uprava krapinsko-zagorska imat će pojačani, kontinuirani 24-satni nadzor brzine i to od 6 sati u srijedu 18. travnja do 6 sati u četvrtak 19. travnja.
- U cilju smanjenja prometnih nesreća uslijed nepropisne brzine kretanja vozila, odnosno povećanja broja vozača koji poštuju prometne propise i prometne znakove kojima se ograničava brzina kretanja vozila na prometnicama Europske unije, svih Policijskih uprava u Republici Hrvatskoj, pa tako i na području koje sigurnosno pokriva Policijska uprava krapinsko-zagorska, provoditi će se pojačani nadzor brzine kretanja vozila u organizaciji Europske mreže prometne policije – TISPOL – najavila je PU krapinsko-zagorska.
Dodajmo kako policija poziva građane da se uključe u provedbu akcije na način predlože lokacije za vršenje nadzora brzine kretanja vozila, odnosno da predlože mjesta na kojima bi tijekom akcije policijski službenici trebali vršiti nadzor brzine kretanja vozila. - Predložene lokacije trebale bi biti one za koje se smatra da na njima vozači ne poštuju ograničenja brzine kretanja vozila – istaknula je PU krapinsko-zagorska.
- Sve zainteresirane građane molimo da nam do 15. travnja 2018. godine (nedjelja) dostave prijedloge za lokacije nadzora brzine kretanja, te zamolbe za uključivanje u akciju na e-mail adresu: [email protected] - pozivaju iz PU krapinsko-zagorske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stižu im darovi s neba: Ova 3 horoskopska znaka do kraja ljeta očekuju bolji dani, novac i veliko olakšanje
Biljka koju su naše bake sadile uz ogradu opet je veliki hit. Sada je žele vrtlari diljem svijeta
Eksplozija u kući, žena hitno prevezena u bolnicu
Požar u Zagorju: Gori obiteljska kuća, na terenu policija i vatrogasci
Prognostičar objavio kad sve možemo očekivati grmljavinske pljuskove u Zagorju
Novi detalji kobne eksplozije: Žena zadobila teške ozljede, preminula je u bolnici
Užas u Pavlovcu: Pet pasa izgrizlo muškarca, vlasnica dobila kaznu
Nakon 8 godina borbe stiže nagrada: ova 4 horoskopska znaka ulaze u najljepše razdoblje života, sreća im napokon kuca na vrata
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Jembrih: ''Nastavljamo graditi Lobor za buduće generacije''
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
