Vlasnik kafića moli pomoć: 'Ukrali su mi stolove i stolice s terase. Evo snimke'
Foto: Screenshoot Nadzorna kamera
VIJESTI IZ HRVATSKE - Vlasnik zagrebačkog Occulto Bara na Vrbanima javio se portalu Index i rekao da su mu tijekom noći ukradeni stol i stolice s terase lokala.
Zamolio je građane za pomoć. Na snimkama nadzorne kamere vidi se kako nepoznati muškarac drugome dodaje stol i stolice.
Kako navodi, krađa se dogodila oko 2:20 u noći na 14. svibnja u Kutnjačkom putu 14.
Ako imate informacije o krađi ili ste nešto vidjeli, vlasnik moli da javite policiji.
Video snimku krađe možete pogledati na portalu Index na linku OVDJE.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Povlači se prehrambeni proizvod, trgovački lanac kupcima vraća novac
Tuga u Zagorju ne jenjava: Lucija i njena mama poginule su prije točno godinu dana
Od 1. srpnja uvode se nova pravila za vozače u Hrvatskoj
Zagorska bolnica poslala upozorenje građanima; "Prijavite policiji"
LIJEPE VIJESTI: U OB Zabok rođene 22 bebe, ovo su njihove majke
Pijani otac tjerao sina iz kuće i udarao ga šakama: 'Pi*ka ti materina, odseli se, kaj ti sad tu oćeš'
Nemojte ga jesti: Povlači se popularni prehrambeni proizvod – riječ je o mjeri predostrožnosti
Prvo službeno vozilo za budući Centar za starije osobe Lobor
Djevojka teško ozlijeđena nakon naleta automobila
Završnica projekta Baltazar okupila djecu u Svetom Križu Začretju: 'Ovakve inicijative zaslužuju punu podršku'
Kad padne mrak, počinje čarolija: U Radoboju vas očekuje susret s tisućama noćnih leptira
FOTOGALERIJA: Jubilarna 30. Terezijana spektakularno predstavljena u Zagrebu
Noć noćnih leptira 2026.
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
