Vlada odlučila: Baby Lasagna bit će nagrađen s 50 tisuća eura zbog Eurosonga
Na današnjoj održanoj sjednici Vlade, druga točka dnevnog reda bila "Prijedlog odluke o dodjeli novčane nagrade Marku Purišiću, umjetničkog imena Baby Lasagna".
"Vlada je odlučila za njegov uspjeh na pjesmi Eurovizije, a osobito za ogromnu promidžbe koju je on tjednima donio Hrvatskoj i našoj međunarodnoj vidljivosti, dodijeliti novčanu nagradu od 50 tisuća eura", objavio je premijer Plenković, piše Danas.hr.
Ranije je u uvodnom govoru poslao i čestitku Marku: "Iskrena čestitka Marku Purišiću, na fascinantom uspjehu gdje je osvojio najveći broj glasova publike, ukupno je bio na drugom mjestu, to je najbolji uspjeh bilo kojeg predstavnika Hrvatske na pjesmi Eurovizije od kad je Hrvatska samostalna i neovisna."
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Županija osigurala 35.000 eura za participativni proračun za mlade: prijavite svoje ideje i projekte
DOZNAJE SE: Suca koji je sudio Vatrenima protiv Portugala FIFA nije poslala kući
Objavljen video pucnjave u poznatom kafiću, dvoje teško ozlijeđenih. Policija lovi napadača!
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
