Vivien iz 'Ljubav je na selu' otkrila: 'Upoznala sam fatalnog frajera i zaljubila se'
Toni je Vivien poslao prvu kući sa svog imanja, a nju to nije povrijedilo nego je otišla na more naći ljubav, kako je istaknula. Otkrila je za RTL.hr da joj se to i dogodilo te ju je inspiriralo za novu pjesmu.
"Odustala sam od sela i Tonija. Toni je sretan s Valentinom, a Vivien je našla ljubav u Crnoj Gori i napisala pjesmu", ispričala je.
"U Crnoj Gori na moru sam upoznala svoju ljubav, zaljubila sam se na prvi pogled i osjetila sam sve čari mora i sreće u ljubavi. Divan je. Pruža mi punu podršku i ljubav", dodala je.
Osvrnula se na Tonijevu obitelj. "Zaista smatram da je meni Tonijeva obitelj dala punu podršku, jako sam ih zavoljela, jako su ugodni ljudi i želim im sve najbolje u životu, a što se tiče Valentine i Tonija, pa neka imaju mirne noći. Imala sam i ja mirne noći. Imala sam i miran let do Crne Gore, tamo me je Amorova strelica pogodila i snimila sam pjesmu i spot, upoznala sam fatalnog frajera, svojim me je pogledom zaveo", ispričala je Vivien.
Komentirala je Valentininu izjavu da je imala najmirniju noć s Tonijem otkad je Vivien otišla. "Što se događalo poslije mog odlaska s farme me ne zanima, a još manje da li je Valentina imala mirnu ili burnu noć", zaključila je.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
