Više od 200 mališana na 13. Malom županijskom fašniku
U subotu, 30. siječnja 2016. godine u Humu na Sutli održan je 13. Mali županijski fašnik, na kojem je nastupilo više od 200 mališana iz zagorskih dječjih vrtića..
U subotu, 30. siječnja 2016. godine u Humu na Sutli održan je 13. Mali županijski fašnik, na kojem je nastupilo više od 200 mališana iz zagorskih dječjih vrtića.
Mali županijski fašnik pod pokroviteljstvom Krapinsko – zagorske županije organizirali su Destinacijsko-promidžbeni klub “Zeleni bregi” Pregrada te Općina i Turistička zajednica Huma na Sutli. Na Malom županijskom fašniku bila je i zamjenica župana Jasna Petek, koja je fašničkoj princezi predala ključeve.
I ove godine Mali županijski fašnik imao je humanitarni karakter, pa će tako novcem prikupljenim od sponzora koji je bio predviđen predviđenim za nagrade najboljim maskama, biti kupljen televizor za potrebe mališana Doma Štefanije Orel u Humu na Sutli. Na samom kraju događanja, načelnik Općine Hum na Sutli Zvonko Jutriša mališanima je podijelio slatke pakete.
Na Maom županijskom fašniku nastupili su Dječji vrtić Balončica iz Huma na Sutli, Bubamara iz Donje Stubice, Tratinčica iz Desinića, Gustav Krklec iz Krapine, zatim predškolske skupine u OŠ pri Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice s teškoćama Mravci te mališani iz obiteljskog Doma Štefanije Orel u Humu na Sutli za djecu s neurorazvojnim i motoričkim poteškoćama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Mala sredina velikih ljudi: Održana prva od četiri volonterske akcije – u centru mjesta posađeno cvijeće
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
