Vikend – rekorderka je 55 – godišnjakinja s 2,13 promila alkohola u organizmu
U Krapini je pak mladi alkoholizirani vozač pokušao pobjeći policiji
Na području koje sigurnosno pokriva Policijska uprava krapinsko-zagorska tijekom proteklog vikenda utvrđena su ukupno 64 prometna prekršaja od čega 20 prekršaja nepropisne brzine kretanja vozila, 11 prekršaja upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola i 33 ostala prekršaja u prometu.
Izdvajamo, kako je najveća očitana koncentracija alkohola u organizmu utvrđena kod 55-godišnje vozačice u prometnoj nesreći s materijalnom štetom do koje je došlo u Proseniku od 2,13 promila, uzrok prometne nesreće bio je nepropisna radnja vozilom. Protiv vozačice slijedi optužni prijedlog s predloženom novčanom kaznom od 12.300 tisuća kuna i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
U Krapini su policijski službenici, tijekom provođenja nadzora u prometu zaustavili osobni automobil kojim je upravljao 20-godišnji hrvatski državljanin pod utjecajem alkohola od 1,40 promila. Tijekom provođenja nadzora mladi vozač pokušao je pobjeći, vozaču je potom određeno zadržavanje u prostorijama policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva, alkohola. Protiv 20-godišnjaka, zbog počinjenih prekršaja, biti će podnijet optužni prijedlog s predloženom novčanom kaznom od 13.300 tisuća kuna te zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od sedam mjeseci.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
