[VIDEO] Zagorci se predstavljaju Zagrepčanima na manifestaciji ‘100% zagorsko’
Na Europskom trgu u Zagrebu započela je danas dvodnevna manifestacija „100% zagorsko“, koju Krapinsko – zagorska županija organizira 13. godinu zaredom. Riječ je o manifestaciji prodajno - izložbenog karaktera na kojoj će biti izlagani poljoprivredni proizvodi uzgojeni na tradicijski, konvencionalni, integrirani i ekološki način te proizvodi tradicijskih obrta Krapinsko-zagorske županije.
Cilj ove manifestacije je zajedničkim snagama kroz prezentaciju proizvoda i usluga promovirati Krapinsko-zagorsku županiju kao destinaciju u kojoj se njeguje tradicija, vrednuje kvaliteta proizvoda i usluga te kao županiju koja na autohtonim proizvodima i tradiciji gradi robne marke i turističke brendove.
U ponudi su se našli bučino ulje, med, medenjaci, zimnica, povrće, voće, rakije i likeri, sirevi, sokovi i voćna vina, suhomesnati proizvodi, proizvodi iz tradicijskih kućnih radinosti. Ove godine u sklopu kulturno umjetničkog programa će svirati „Hands & Voice“ i Barajt band a najmlađe će zabavljati Krapinski neandertalci—Pleme spiljskog medvjeda.
Sajam će obići gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević i župan Krapinsko – zagorske županije Željko Kolar.
Trajanje manifestacije: u petak, 14. listopada od 08,00 do 20,00 sati, u subotu, 15. listopada od 08,00 do 20,00 sati.
Prethodni članak
Sljedeći članak
NOVI DETALJI STRAVE U ZAGORJU: Poginule dvije osobe
Pljušte reakcije na izjave Stankovićevog gosta o Thompsonu: 'Jako dobro manipulira'
Veliki tjedni horoskop: Evo tko će slaviti, a tko plakati
Liječnici primijetili jedan neobičan detalj: 'Nismo dugo vidjeli ovakav virus. Ne paničarim, ali sam zabrinuta'
STRAVA: U malo više od godinu dana četiri puta silovao poznanicu
LUDI ''MARTINJSKI'' VIKEND: Policija u Zagorju imala pune ruke posla, dvije osobe i uhićene
Uspješni nastupi zagorskih klubova
Treći Nacionalni forum interpretatora baštine održan u Dvoru Trakošćan
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
