[VIDEO] UŽIVO IZ KRAPINE: Deset ljepotica bori se za titulu najljepše Zagorke
Na velika vrata vratio se izbor za Miss Krapinsko-zagorske županije
Nakon dugog niza godina, na velika vrata vratio se izbor za Miss Krapinsko-zagorske županije te ćemo večeras saznati tko je predstavnica koja će predstavljati Krapinsko-zagorsku županiju na natjecanju Miss Hrvatske za Miss svijeta. Nakon castinga, u finale izbora ušlo je deset djevojaka koje se u Festivalskoj dvorani u Krapini bore za titulu najljepše.
Prva na pozornicu izlazi Barbara Rihtar zatim Darija Bedeniković, Violeta Ferčec, Ivona Krajačić, Mija Krajačić, Allana Ilić, Suzana Gretić, Jana Požarić, Valentina Tumpa te Iva Požarić.
Djevojke će predstaviti najnoviju kolekciju „ Košulje s porukom“ dizajnerice Klare Ivanović, brenda Carol , a završni izlazak je rezerviran za domaću dizajnericu vjenčanica Jasminu Gorički Očić, Modni studio - Nina.
Na samom eventu, u dogovoru sa županijom Krapinsko –zagorskom, djevojke će svečano otvoriti finale u brendiranim majicama Krapinsko - zagorske županije „ Zagorje, bajka na dlanu“,a u program će se uključiti i Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok sa svojim kreacijama, dok je za accessories zadužen Chantal nakit. Da bi se istaknula prirodna ljepota djevojaka pobrinut će se kozmetički salon Miris, Dodir i Osmjeh, vlasnice Gordane Lenard Horvat te make - up artistice, a za njegu kose zadužena je Liljana Cvrtila i tim frizerskog salona „ Liljana“.
Program Miss Krapinsko-zagorske županije upotpunit će Folklorna skupina Viline Krapina, Krapinske Mažoretkinje i Twirling klub Krapina dok će za glazbeni dio biti zaduženi učenici Osnovne glazbene škole pri Osnovnoj školi Augusta Cesarca Krapina.
Pobjednica će biti izabrana glasovima ocjenjivačkog suda u kojem se nalaze zamjenik župana Krapinsko-zagorske županije Anđelko Ferek-Jambrek, zamjenik gradonačelnika za kulturu Grada Krapine Drago Kozina, gradonačelnik Donje Stubice Nikola Gospočić, pročelnica župana Krapinsko-zagorske županije Ana Pavić, direktor postprodaje AutoWill Igor Somek, Josipa Guja iz Chantal Designa, beauty urednik časopisa Ljepota&Zdravlje Alen Ljubić, ravnateljica Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok Božica Šarić, vlasnica kozmetičkog salona Miris, Dodir i Osmijeh Gordana Leonard Horvat, glavni urednik Zagorskog lista Ivan Kovačić, vlasnica frizerskog salona 'Ljiljana' Ljiljana Cvrtila te predsjednica ocjenjivačkog suda direktorica Direkcije Maja Vračarić.
Pobjednicu i prve dvije pratilje proglasit će direktorica direkcije Miss Hrvatske Maja Vračarić, dok će lentu i tijaru pobjednici predati zamjenici župana Anđelko Ferek-Jambrek i Jasna Petek.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO: Teška nesreća u Zagorju! Dvije osobe odvezene u OB Zabok, cesta zatvorena
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati i ugledni zagorski svećenik!
Izgorjela obiteljska kuća u Budinščini. Policija objavila uzrok požara
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
UŽAS U NAŠEM KRAJU: Muškarcu odgrizao dio prsta - 'Ubit ću tebe i tvoju obitelj'
Krenuo je 5. izbor za Najljepši advent – natječu se i dva zagorska grada i dvije općine
Majka godinama zlostavljala djecu, zastrašivala ih da će završiti u domovima
FOTOGALERIJA: Božićna priredba učenika OŠ Marija Bistrica
Grad Krapina pomaže mladim obiteljima, potpisani ugovori vrijedni oko 120.000 eura
Nesreća na radu: Radnika zatrpao pijesak. Teško je ozlijeđen
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
