VELIKA TRAGEDIJA: Muškarac pao s krova i na mjestu preminuo
U Ulici Ivana Mažuranića u Kašini na području Sesveta, dogodila se jutros teška nesreća, u kojoj je život izgubio 42 – godišnji muškarac.
Kako javlja Policijska uprava zagrebačka, 42-godišnjak je preminuo nakon što je u 8 sati ujutro pao s pet metara visine. Inicident se dogodio tijekom radova na krovištu kuće, javlja zagreb.info.
Policija je objavila kako se 42-godišnjak najvjerojatnije u jednom trenutku poskliznuo i pao s visine oko 580 cm na tlo gdje je na mjestu događaja preminuo. Tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Opljačkan poznati trgovački centar u Zagorju
Liječnici upozoravaju: Ovako kavu pretvarate u otrov i razarate si jetru
Brutalno nasamarili direktora poznate zagorske tvrtke
Kaos na parkingu Konzuma, reagirala i policija: 'Masirao sam prepone...'
Nakon sukoba u zabočkom kafiću sud presudio da diranje žene po stražnjici nije prekršaj
Malo mjesto u Zagorju ima program o kojem svi pričaju: Šumske kupke stižu kao novi hit zdravstvenog turizma
Izborna skupština ŠRK Štuka Konjščina: Stabilno vodstvo i jasni planovi za budućnost
[FOTO] Bračni parovi proslavili svoje zlatne i dijamantne pirove u Konjščini
Prijetnja na pragu: Potvrđen novi slučaj ptičje gripe
Počinje konstruktivna obnova župne crkve Svete Katarine u Zagorskim Selima – vrijedna dva milijuna eura
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
