Večeras drugi koncert Svečanosti kajkavskih popevki
Danas u 16,00 sati u Festivalskoj dvorani u Krapini počinje javna generalna proba drugog koncerta Svečanosti kajkavskih
Danas u 16,00 sati u Festivalskoj dvorani u Krapini počinje javna generalna proba drugog koncerta Svečanosti kajkavskih popevki na kojem će nastupiti 23 izvođača sa novim kajkavskim popevkama.
Koncert, čiji je pokrovitelj predsjednik Republike Hrvatske Stjepan Mesić, službeno započinje u 20,00 sati, a u izravnom prijenosu moći će ga pratiti slušatelji Radija Kaj, medijskog pokrovitelja Tjadna kajkavske kulture.
Izvor: Radio Kaj
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zaboravljeni trikovi za hlađenje doma: Ovako su to radile naše bake
Uskoro važna akcija u Zagorju: upućen apel građanima, očekuje se njihov odaziv
Očistite zagorjelo dno tave bez ribanja: Dodajte 2 sastojka i pustite da odrade svoje
Povlači se lijek protiv bolova koji mnogi koriste: U Hrvatskoj nema odgovarajuće zamjene
Vlada daje do 15.000 eura za kupnju automobila: Evo tko ima pravo na potporu
DA SE NE ZABORAVI: U Pregradi predstavljena knjiga o zagorskim braniteljima
[FOTO] Umjetnost, priče i tradicija obilježili vikend u Radoboju
DHMZ: Stiže fronta s pljuskovima i grmljavinom, evo gdje će najviše osvježiti
Od raka do razvoja djece: Specijalistica otkrila kako kemikalije otpada u Gospiću utječu na zdravlje
Žena (35) koja je u smrt odvela sebe i još dvojicu nije imala vozačku. Svo troje imalo je policijski dosje
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
