V Stubake se dohaja v jutro dišeće, a odhaja gliboko v nuoč, gda mužika vgasne
Program drugog događaja ovogodišnje Zagorske rivijere u organizaciji Zagorskog lista potaknuo je mnoge da pokažu svoju domišljatost, kreativnost i vedar duh.
U subotu, u ranim jutarnjim satima, iz svih krajeva Hrvatske, v Stubake su počeli stizati prvi gosti. Najviše ih je bilo iz Zagreba i Zagrebačke županije, no nekoliko obitelji stiglo je i iz Varaždinske, Međimurske i Istarske županije te više parova i obitelji iz Slovenije.
Program drugog događaja ovogodišnje Zagorske rivijere u organizaciji Zagorskog lista potaknuo je mnoge da pokažu svoju domišljatost, kreativnost i vedar duh. Neki znaju izvrsno crtati, a neki su nam nekaj otpopevali i ispripovedali - o Zagorju. DJ Gotz & Ramiz te animatori Eva, Helana i Rafael vrlo uspješno su zaokupili pažnju svih koji su došli v Stubake, s namjerom da se bućnu u bazen i u potpunosti uživaju u idealnoj temperaturi ljekovite vode. Nakon cjelodnevnog programa, koji je bio ispunjen s brojnim zabavnim radionicama i interaktivnim sadržajima, uslijedile su nagrade pokrovitelja i fotografiranje s dobro raspoloženim sudionicima tradicionalne, trinaeste po redu Zagorske rivijere. Galeriju fotografija objavili smo na adresi: www.zagorje.com
Manifestaciju Zagorska rivijera 2020. u Hotelu Matija Gubec i Termama Tuhelj prate naši pokrovitelji: Roses Designer Outlet, Carlsberg, Offertissima, Mana moda, Mini mljekara Veronika, Narodne novine, TZ Krapinsko-zagorske županije i Muzeji Hrvatskog zagorja.
Pratite naše objave i na službenoj FB stranici portala, jer domaćini Zagorske rivijere našim čitateljima redovito poklanjaju gratis ulaznice za bazene, masaže i wellness pakete! Sutra ćemo vam napisati kako nam je bilo jučer (u nedjelju) na jednoj od najljepših zagorskih plaža - u sklopu Hotela Matija Gubec u Stubičkim Toplicama.
U nedjelju, i sve ostale nedjelje u srpnju, družimo se u Termama Tuhelj!
Vidimo se na Zagorskoj rivijeri!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Majka četvero djece osuđena zbog onog što je napravila u Zaboku: 'Kriva sam'
Tužna vijest: Napustila nas je još jedna zagorska legenda
Zvijezde im otvaraju vrata uspjeha: Ova 4 znaka rođena su za bogatstvo i život bez financijskih briga
Evo točnog iznosa koji trebate imati na tekućem računu
Nina Badrić i mala Maša iz Zaboka osvojile Lisinski: 'Mama, ja idem na pozornicu, a ti kak hoćeš!'
Lažni policajci 90-godišnjakinji odnijeli novac i zlato
Uhićenje u Zagorju: Mladi muškarac završio iza rešetaka, doznajemo detalje
Drama u engleskoj kraljevskoj obitelji: Uhićen sin kraljice Elizabete II.
Šok za bivšeg Vatrenog: DORH podignuo optužnicu protiv Joška Jeličića
Dabro: 'Spreman sam napustiti Sabor, ali imam jedan uvjet'
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Organskom gnojidbom do boljeg uroda voća i povrća - sad je pravi trenutak
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
