Uspješno predstavljanje zagorskih rockera
Ponovno oživljena frakcija HGF-a, HGF-Zagorje supra omnia u svom uskrsnuću donijela je i neke novosti. Tako se smotra za
Ponovno oživljena frakcija HGF-a, HGF-Zagorje supra omnia u svom uskrsnuću donijela je i neke novosti. Tako se smotra zagorskih bendova preselila u Zagreb i uz natjecateljski dio predstavila publici široj od Zagorja.
Sviralo se u klubu Route 66, a prve večeri nastupili su Evil Tree iz Klanjca te zabočki Flying Rabbit, Proximity i Grid Grdi. Po ocjeni stručnog žirija u jednu od polufinalnih večeri plasirali su se Grid Grdi, bend sastavljen od prekaljenih rock majstora.
Drugu večer festivala nastupili su Nautilus, T kao krava, Fifty G i Kreutz. Žiri je kao najbolje proglasio Kreutz.
Atmosfera na obje večeri bila je sjajna. Route 66 bio je prepun posjetitelja, a svi bendovi zasvirali su nadahnuto i predstavili se u pravom svjetlu. Glavni pokrovitelj festivala je Grad Zabok.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kako napraviti vatreno crvene pisanice? Potrebne su vam samo 2 namirnice iz kuhinje!
Direktorica zagorske tvrtke napravila štetu od 425 tisuća €, na sebe potrošila više 325.000 €
Prognostičar objavio do kad će trajati olujna kiša i jak vjetar u Zagorju
Amerikanac iz Zagorja objavio potresne vijesti: 'Sve je izgorjelo u požaru'
Najsretnija vijest 🍀 U Zagorju rođena 21 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
Nogometna bomba u Zagorju: Abdurahimi stigao u 1. ŽNL!
Kobasijada u Stubakima se vraća: Čeka vas dan pun okusa, glazbe i iznenađenja
[FOTO] Državno vatrogasni operativni centar: 'Na 1611 intervencija angažirano 5386 vatrogasaca'
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Važna vijest za ljubitelje zagorskog nogometa. Stigla je odluka o odgodi više utakmica ovoga vikenda
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
