UPRAVO: U tijeku je velika akcija zagorske policije
U tijeku je velika akcija zagorske policije, koja će trajati sve do 6. kolovoza.
Kako su priopćili iz PU krapinsko - zagorske, akcija se provodi kako bi se spriječilo daljnje stradavanje osoba u prometnim nesrećama.
"Tijekom nadolazećeg vikenda policijski službenici Policijske uprave krapinsko-zagorske će od 4. do 6. kolovoza 2023. godine provoditi pojačani nadzor prometa.
Apeliramo na sve sudionike u prometu kako samim ne poštivanjem prometnih propisa i nepažnjom znatno povećavaju mogućnost njihovog stradavanja, te savjetujemo da temeljem životnog i prometnog iskustva pokažu kako odgovorno i sigurno sudjelovati u prometu kako bi spriječili dovođenje u opasnost sebe i ostale sudionika u prometu - kažu u PU krapinsko - zagorskoj.
Vozače upozoravaju da:
-prilikom vožnje budu maksimalno koncentrirani na promet koji ih okružuje;
-ne koriste mobitel tijekom vožnje (zakonski je propisano da se ne smije koristiti bez uređaja koji omogućava njegovo korištenje bez upotrebe ruku);
-voze na dovoljnom razmaku u odnosu na vozilo koje se kreće ispred njih;
-poštuju dopuštena ograničenja brzine, odnosno prilagode brzinu stanju kolnika i osobinama ceste (noć, magla, kiša, zavoj, uspon i dr.);
-ne ulaze u opasna pretjecanja na kratkim dijelovima cesta i na mjestima gdje preglednost nije dovoljna, odnosno na mjestima gdje je to zabranjeno.", priopćili su iz PU krapinsko - zagorske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
PREVARA: Žena ostala bez 5.000 eura. Mislila da daje novac za hitnu operaciju svoje kćeri
FOTO: Zagorski HDZ položio vijenac Tuđmanu i zapalio svijeće u Velikom Trgovišću
STRAŠNO: Dvoje mladih noćas stradalo u prometnoj nesreći na sjeveru Hrvatske
Prognostičar Kristijan Božarov otkrio kakvo nas vrijeme u Zagorju čeka na blagdan Svih svetih
Dok su jedni slavili Noć vještica, u crkvama diljem Hrvatske događalo se nešto sasvim drugo
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
