Ukradena brončana Majka Božja s groba
Iako je ŽC 112 Krapina zabilježio dojavu o provali u dvorac Veliki Tabor, iz Policijske uprave krapinsko – zagorske to su negirali. Ispalo je da je netko nestručno zatvorio vrata, a postoji mogućnost da su se vrata otvorila i zbog jakog vjetra koji je puhao
Zagorska je policija u protekla 24 sata evidentirala dvije krađe i jedno kazneno djelo računalne prijevare. S groba u Desiniću u razdoblju od 9. siječnja do 9. ožujka nepoznati kradljivac ukrao je brončani kip u liku Majke Božje. Krađa se dogodila i u Bedekovčini gdje je iz obiteljske kuće u vlasništvu 48-godišnjeg muškarca otuđeno više tisuća kuna. Izgubivši novčanik 53-godišnjakinja je ostala i bez nekoliko tisuća kuna jer je onaj tko je našao novčanik uzeo je karticu i podigao novac s bankomata.
Evidentirane su i tri prometne nesreće u kojima je nastala materijalna šteta, a us klopu akcije "Manje oružja - manje tragedija", dvije su osobe koje su željele ostati anonimne, dragovoljno predale streljivo i petarde. Jedna osoba je predala predala 109 komada raznog streljiva, a druga osoba je predala 25 komada patrona i 200 komada petardi razreda II.
Županijski centar 112 Krapina zabilježio je pozive zbog požara dimnjaka u Bedekovčini, požara raslinja i trave u Krapinskim Toplicama, ali i poziv zbog oštećenja imovine i prijetnji djelatnicima Centra Zajezda.
Foto: Arhivska snimka
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
